Nabitý víkend v Berouně, v Kladně a v Rýmařově

Vydáno: 20.07.2012

Máme pro vás výsledky soutěže s akcí Grand Prix Beroun, která se koná v sobotu 21.7. v Berouně. Dále se můžete od zítřka mrknout do čerstvě otevřeného Vans storu v Praze a v Rýmařově si zajezdíte v TTShop.cz contestu. V neděli doporučujeme víkend do Kladna, kde se odehraje další zastávka série Lakai Rides on Ambassadors 2012. Nabitek víkend!


 21.7. Grand Prix Beroun


Jednoznačně největší akce tohototo víkendu se koná v Berouně, kde Tomáš Vintr pořádá třetí ročník Grand Prix Beroun. S touto akcí byla spojená i soutež, jejíž výherci si převezmou výhry v místě konání. 


 


Ptali jsme se na výherce z předešlých rončíků a těmi byli Martin Pek (2010) a Arnošt Ceral (2011). Dále pak na aktuální číslo fans facebook stránky Vans Europe a to je aktuálně 1.500.000.


 


Zleva první místo (mikina), druhé místo (čepice) a třetí místo (peněženka).

 


Výherci souteže: 


1. Radek Kratochvíl, Zaječov (mikina Vans)
2. Petr Slaba, Lety (čepice Vans)
3. František Kantořík, Velké Přítočno (peněženka Vans)


 


Výhercům gratulujeme a všechny zveme do Berouna na závody, o kterých se vše dozvíte zde a na tomto odkazu si přečtěte rozhovor s Tomášem Vintrem o GP.


 21.7. Otevření prvního Vans Storu v ČR
Jako správná kalifornská značka, si společnost Vans připravila pro letošní léto třítýdenní tour s klasickým americkým truckem, ve kterém představí to nejlepší z podzimní kolekce pro letošní rok. Cesta trucku vede přes tři zastávky k otevření prvního českého Vans Storu v OC Chodov v Praze.


 


Další info zde.


 21.7. TTShop.cz Skate Contest v Rýmařově
Vše o akci najdete zde.


  


22.7. Lakai Rides on Ambassadors - Kladno
Celá série má čtyři zastávky a z toho první jsou zcela věnované betonu. Prní akce bude v Berouně a druhá v Kladně. Třetí je již tradičně v Hradci Králové, kde se koná v rámci tamního Hip Hop kempu a vše uzavírá závěrečný závody na Černém Mostě. Podle zkušenosti z předešlých ročníků vás čekají závody v pohodovém tempu a žádný hrot.


 


Kompletní info o závodu najdete zde.