https://www.ambassadors.eu
https://www.boardstar.cz/burton/znacky/
https://www.ambassadors.eu/parlez

Skateboarding

Podcast Switch pokračuje rozhovorem s Tomášem Kopáčkem

Podcast Switch pokračuje rozhovorem s Tomášem Kopáčkem

Po týdnu si pro vás kluci z Pocastu Switch připravili další super pokec. Do studia za Trávou s Šindym tentokrát dorazil Tomáš Kopáček. Takže se nedalo nezastavit u jeho Thankful partu a dalšího natáčení, probrali i skate scénu (nejen) v Ostravě, kde je asi nejvíc krytých míst na skejtování u nás, a nemohli vynechat práci redaktora pro skate web.

Vydáno: 03.02.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Raw edit AMB party ze Stalina

Raw edit AMB party ze Stalina

AMB distribuce sdružuje početnou skupinu skejtrů a při natáčení vzniká spousta raw záběrů, který našly svoje místo v raw edit celý party ze Stalina. O záběry se postaral Jirka Novosád a Jakub Šindelář a podobu editu vdechl Petr Humpl.

Vydáno: 01.02.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

V Modřanech se dá i v zimě skejtovat jen v tričku

V Modřanech se dá i v zimě skejtovat jen v tričku

No samozřejmě ne venku. Máme na mysli modřanský nízkoprahový skateklub Garáž, kde stojí snad nejstarší indoor minirampa v Praze. Rampa už zde stojí sice přes 20 let, ale rozhodně se nejedná o nějakou starou ruinu. Pravidelně se udržuje, uklízí a celkem nedávno prošla i kompletní výměnou povrchu, takže svezení zde je opravdu luxusní.

Vydáno: 31.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Honza Machačka se rozpovídal v dalším dílu Switch Podcastu

Honza Machačka se rozpovídal v dalším dílu Switch Podcastu

Kluci ze Switch Podcastu vydávají po několika Témaťácích první letošní epizodu s hostem. Tentokrát si Šindy spolu s Trávou a Kubou Brožem pozvali Honzu Machačku aka Machyho, aby společně probrali hlavně téma Skate Pens a vyrábění ze starých skejtů nebo taky rozhodcování na závodech. Zároveň se kluci ale taky pozastavili i na výběr T-Funka v Trick of the Year nebo výhru Tyshawn Jonese v Skater of the Year.

Vydáno: 27.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

První olympijský kvalifikační závod začíná už tuto neděli ve Spojených Arabských Emirátech

První olympijský kvalifikační závod začíná už tuto neděli ve Spojených Arabských Emirátech

Letní Olympijské hry, na kterých se podruhé představí skateboarding, se konají v Paříži už příští rok. Pomalu se tak rozjíždí kvalifikační kolečko závodů, které odstartuje už tuhle neděli ve městě Sharjah ve Spojených arabských emirátech. Kdo bude bojovat za Českou republiku?

Vydáno: 24.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Šindy a Dan Dujsík probrali novinky v dalším Témaťáku

Šindy a Dan Dujsík probrali novinky v dalším Témaťáku

Po týdnu vychází další Témaťák z produkce Switch Podcastu, ve kterém nás čeká další dávka novinek ze světa skateboardingu. Kubu Šindeláře opět doplnil Daniel Dujsík a kluci pokecali o nových partech a videích, která vyšla za uplynulý týden. Zároveň se taky pozastavli i například i u výsledků z Bowl Baru nebo taky třeba o přechodu Honzy Navrátila ke Craness, takže jestli vám nějaký novinky utekly, můžete si rozšířit přehled díky tomuhle pokecu.

Vydáno: 20.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Switch Podcast pokračuje Témaťákem s Danem Dujsíkem

Switch Podcast pokračuje Témaťákem s Danem Dujsíkem

Podcast Switch vydává svůj první letošní první Témaťák, do kterého si Kuba Šindelář znovu přizval Dana Dujsíka, aby pokecali o novinkách. Kluci probrali nové party od nás na CZ/SK scéně, ale zároveň i ze zahraničí. Takže se nedalo vyhnout novému SID videu STE_FAN, "Thankful" partu Tomáše Kopáčka, partu Vaška Matyáše nebo třeba welcome videu Kairiho Netsuke do Zero!

Vydáno: 13.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Tomáš Kopáček přichází se svým partem THANKFUL!

Tomáš Kopáček přichází se svým partem THANKFUL!

Samozřejmě nemůžeme redakčního kolegu jen tak odbýt a tak přidáváme k partu i rozhovor a to vše je vám nyní k dispozici! Kopa aktuálně pobývá mezi Ostravou a Budějkama, je čerstvě otcem, do toho zvládal poslední dva roky natáčet a k tomu všemu stíhá sledovat co se kolem na skejtu děje. Tak jdeme na…

Vydáno: 08.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Výsledky ankety "Skaterock Year 2022"

Výsledky ankety "Skaterock Year 2022"

Všem děkujeme za účast v naší anketě ohledně minulého roku v české a slovenské skateboardingu a v článku najdete jak výsledky, tak i vítěze anketní otázky, kterému gratulujeme! Pojďme na to! Nejlepší Skater roku 2022Nyjah Huston. A to poměrně s přehledem kdy se pro Nyjaha vyslovilo přes 40% z vás.…

Vydáno: 06.01.2023 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Skaterock TOP 10 roku 2022!

Skaterock TOP 10 roku 2022!

  Tradičně s koncem roku přidáváme i TOP 10 článků, které u vás v roce 2022 vzbudily největší zájem. Tak jdeme na to. 10. Vyjádření hlavního rozhodčího k dění kolem výsledků ČSP v PlzniZačneme Top 10 záležitostí, která uvízla v paměti Rišo Turymu, Kikovi, rozhodčím na ČSP a dalším lidem kolem…

Vydáno: 30.12.2022 Skateboarding Zobrazit příspěvek

2021 Skaterock.cz. Publikování nebo další šírení Skaterock.cz je bez písemného souhlasu Skaterock.cz zakázáno.