Skateboarding

PEŠKA LIFE CUP 2024

PEŠKA LIFE CUP 2024

Kdo bedlivě sleduje scénu nejen u nás ale i na Slovensku, ten musí Peška Life Cup dobře znát. Ti, kdo by s touto tradiční záležitostí obeznámeni nebyli, nechť svou nedbalost neprodleně napraví. Učinit tak mohou například osobní participací na Martinským náměstí, kde je v rámci studia čekají dva dny plný zábavy, skateboardingu a nekončící párty (Borovička included)!

Vydáno: 13.06.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Jára "Myšák" Kudílek posílá pozdrav z australskýho Pizzey skateparku

Jára "Myšák" Kudílek posílá pozdrav z australskýho Pizzey skateparku

Když se mi ozval Jára Kudílek, kterýmu nikdo neřekne jinak než Myšák, že natočil ve svým domovským parku v Austrálii edit, napadlo mě, že bysme k tomu mohli prohodit i pár lehkých vět o tom, jak se mu na druhý straně planety žije a skejtuje. Slovo dalo slovo a tady to je.

Vydáno: 07.06.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Opening contest v Novém Jičíně dopadl na výbornou

Opening contest v Novém Jičíně dopadl na výbornou

V Novém Jinčíně proběhlo slavnostní otevření nového skateparku a při té příležitosti proběhl na místě i contest, kterého se zúčastnilo téměř devadesát riderů. Máme pro vás kromě výsledků a fotek i povedené video, které nám přiblíží, jak to na místě probíhalo.

Vydáno: 04.06.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

IMPURE MURCIELAGO VIDEO + ALEX M. OCHSER INTERVIEW

IMPURE MURCIELAGO VIDEO + ALEX M. OCHSER INTERVIEW

Jednou z nejkrásnějších věcí, který svým uživatelům skateboarding přináší, je rozhodně cestování s přáteli. Toho si je serverská parta IMPURE dobře vědomá a v rámci touhy za poznáváním novejch míst vyrazili navštívit starou známou tvář a prozkoumat všechny zákoutí Valencijskejch ulic. Litry piva, vytrpěný triky a především přátelská atmosféra - to vše v MURCIELAGO videu!

Vydáno: 31.05.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Ambassadors na tripu v Rakousku

Ambassadors na tripu v Rakousku

Jak jste se mohli dočíst v nedávném rozhovoru s Honzou Machačkou o projektu Highligt, Ambassadors tým má na letošní rok velké plány a jedním z nich je i týmový trip do Rakouska. Ten už je v tuto chvíli minulostí a my jsme s Machym znovu usedli, abychom si popovídali právě o tomhle tmelícím výletu.

Vydáno: 22.05.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

První letošní závod ČSP JUNIOR 2024 startuje již tuhle sobotu v Jihlavě

První letošní závod ČSP JUNIOR 2024 startuje již tuhle sobotu v Jihlavě

Samostatný juniorský český pohár ve skateboardingu je zpátky! Česká asociace skateboardingu přichystala další samostatnou sérii pro nejmladší jezdce, aby zefektivnila práci s talenty a jejich co nejlepší začlenění do dospělé reprezentace. Série závodů pro děti do 9, 14 a nově junior do 23 let odstartuje v 25. května v Jihlavě. Ti nejlepší rideři z celé série se následně potkají a změří své skills na tradičním Mistrovství ČR ve skateboardingu na pražské Štvanici.

Vydáno: 21.05.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Novinka na závodní scéně v podobě ČSP X Locals

Novinka na závodní scéně v podobě ČSP X Locals

V poslední době se upírá téměř veškerá závodní energie na skejťáckou budoucnost, na Juniory a jejich kategorie U10, U15 a U23. O tom žádná, mládí vpřed, ale aby ani starší rideři nepřišli zkrátka, je tu pilotní projekt věnovaný i pro ně s názvem ČSP X Locals, který ti teď představíme.

Vydáno: 07.05.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

IMPURE MURCIELAGO SCREENING

IMPURE MURCIELAGO SCREENING

Delegace ze všech koutů severních Čech vycestovala do Španělský Valencie, aby navštívili zatoulanýho kámoše Alexe, kterej po letech vyměnil Stáčko za Muvim. O zmíněným setkání pojednává MURCIELAGO video, který můžeš zhlédnout 10.5. v Žižkov Šišce, za doprovodu Hippie Chippies!

Vydáno: 19.04.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

Ambassadors Highlight

Ambassadors Highlight

Ambassadors, skejtová značka se zvučným jménem, která v Čechách působí skoro dvacet let, měla vždy poctivý skejtový tým. O tom ale v poslední době nebylo moc slyšet. Nyní to vypadá, že se věci daly do pohybu a svítá na lepší časy. O aktuálním stavu týmu, o plánech do budoucna i o velkém projektu Highlight jsme si popovídali s Ambassadors riderem a zároveň i novým týmovým manažerem, Honzou Machačkou.

Vydáno: 01.04.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

“OASI” aneb českej Converse team na Kypru

“OASI” aneb českej Converse team na Kypru

Jedna z věcí, který jsou na skateboardingu nejkrásnější, je rozhodně cestování s partou a objevování novejch míst. To ví i českej Converse team, kterej v kompletní sestavě vyrazil prozkoumat krásy Kypru. Zastavili jsme se na pokec s hlavou zájezdu Danem, aby nám poreferoval o místech a zážitcích, který ostrovní ráj nabízí.

Vydáno: 16.03.2024 Skateboarding Zobrazit příspěvek

2021 Skaterock.cz. Publikování nebo další šírení Skaterock.cz je bez písemného souhlasu Skaterock.cz zakázáno.