Na Baltic Games se chystá nabitá česká výprava
Vydáno: 01.04.2015Letošní Polské Baltic games jsou za dveřmi a konají se o víkendu 11.-12. dubna. Jako vždy se bude jednat o jednu z největších akcí, kde nebudou chybět ani naše jména jako Maxim Habanec, Martin Pek, Rišo Tury, nebo vítěz Skaterock partu 2014 Daniel Vojtaš!
Baltic Games jsou největším závodem v Polsku co se extrémíních sportů týče. Jedná se hlavně o skateboarding a BMX, ale to je jen vrcholek ledovce toho, co čeká návštěvníky akce.
Během Baltic festivalu zde najdete spoustu atrakcí, jak trávit čas, když se zrovna nebudete chtít dívat na ty nejlepší skatery. Budou zde různé módní exibice a plno malých soutěží o ceny a mnoho, mnoho dalšího. Baltic Games jsou také hudební záležitostí a najdete tady spoustu žánrů, které přidají celému závodu na super atmosféře.
Pro naše borce je přidanou hodnotou i postup na Simpel Session v Estonsku, který se koná týden poté a na Batlic jsou ve hře Wild Cards právě na Simpel.
Pro naše borce je přidanou hodnotou i postup na Simpel Session v Estonsku, který se koná týden poté a na Batlic jsou ve hře Wild Cards právě na Simpel.
Jsou sem pozváni jezdci z celého světa, aby se tak zúčastnili jedné z největších akcí v celé Evropě.
Od nás už svou účast potvrdili Maxim Habanec, Martin Pek, Rišo Tury a vítěz skaterock partu 2014 Daniel Vojtaš. Dále se můžete těšit na Dannyho Leona, nebo Garda Hvaaru.
