End of Season Skate Contest

Vydáno: 02.10.2012

Je tu další závod, který podporuje firma Snowbitch.cz, distributor Creature, Independent, Santa Cruz, Fallen, DVS, Supra a dalších značek. Ty jmenované pak ve formě věcných cen najdete na závodech v Karlových Varech, které se konají dne 13.10. v Karlových Varech.


 


Snowbitch shop a Centrum pro mládež a alternativní sporty si Vás dovolují pozvat na lokální zakončení skateboardové sezóny v Karlových Varech a to dne 13.10.2012. Všichni pevně doufáme v hojnou podporu Karlovarského publika a ostatních fandů skateboardingu. Protože jsme si vědomi, že podzim je již v plné síle, je dobré se vybavit teplejším oblečením a termoskou s čajem. Snowbitch shop si pro vás připravil věcné ceny v hodnotě 25 000 Kč. Samotný závod bude rozdělen do dvou kategorií a to jezdci do 15 let a nad 15 let. Prosíme závodníky do 15 let, aby měli písemný souhlas rodičů (stačí napsat souhlasíme s tím, že …………. se zúčastní závodu dne 13.10.2012 a podpis). Těch několik úspěšných se může těšit na překvapení ve formě dárkových tašek plných věcí.


 


Závody začnou registrací jezdců v sobotu v deset hodin dopoledne. Protože chceme, aby měli závodníci čas se v klidu naobědvat a načerpat síly na samotný závod, naplánovali jsme začátek kvalifikačních jízd na 13:00 hod. Závod odstartujeme skupinou pod 15 let a po malém rozježdění cca 15-20 min. začne skupina nad 15 let. Finále disciplíny street style je naplánováno na 16:00 až 17:00 hod. Hned po finálních jízdách se pojede divácky nejatraktivnější disciplína best trick contest, kde jezdci zkouší triky, které si nemohou dovolit v samostatných jízdách.