Adidas ČSP - Karlovy Vary

Vydáno: 12.06.2012

V Karlových Varech se pojede druhý závod série Adidas ČSP v sobotu 16.6. za podpory Centra pro mládež a alternativních sportů. Tento závod se zároveň rozloučí s povinnou školní docházkou.


Závod v Karlových Varech, kde je výborný skatepark se zcela novou střechou, může opět přilákat skvělé jezdce, jako tomu bylo v prvním závodě v Hradci Králové.


 


Na závodě se závodníci utkají v disciplínách Streetstyle, Best trick a Bowl o celkové hodnotě prize money ve výši 25.000,- Kč. Registrace do závodu bude probíhat od 10:00 hodin do 12:00 hodin v areálu skateparku a závod odstartuje ve 12:30 hodin první kvalifikační skupinou. Z důvodů očekávané velké účasti snažně prosíme všechny jezdce, aby využili brzkého otevření registrace již od 10.00 hodin. Startovné bude jako obvykle 100,- Kč za přihlášeného závodníka do závodů.


 


Do Karlových Varů se dostanete z Prahy po silnici R6, dále pak pokračujete po komunikaci E48. Po příjezdu do Karlových Varů jedete stále po hlavní silnici, až dorazíte na most. Na mostě jedete rovně směr Bohatice. Dále po silnici jež vede do kopce (poznáte dle točitých zatáček) a poté se na první odbočce dáte do leva (odbočka vlevo je před železničním přejezdem). Po pravé straně je škola za kterou je umístěn Karlovarský skatepark. Vjezd je umístěn vedle školy. Pro ty co mají ústa, mapu či GPS, hledejte v Karlových Varech část Bohatice, na adrese U trati 9A, Karlovy Vary.


 


Předpokládané slavností vyhlášení výsledků s předáním prize money a věcných cen je připraveno mezi 19 a 20 hodinou.


 


Další závod série adidas ČSP se stěhuje na Moravu, 28. Července 2012 se pojede v Brně.


 


Program závodu:
9:30 Registrace, volný trénink
12:00 Kvalifikace
15.30 Bowl
17.00 Finále
18:00 Best Trick
18:30 Vyhlášení výsledků a předání prize money