Lakai Rides on Ambassadors: vydařená premiéra závodu v Řepích

V pražských Řepích se odehrála premiéra skate závodu a byla to akce Lakai Rides on Ambassadors pro nesponzorované jezdce, kterou mediálně podoruje náš web. V článku najdete rozhovor s Honzou Bašným, fotky od Black Beeho a video od Boba. Je to vaše.


Čau Honzo, tak jaký byly Řepy?


Čau Honzo, hele super já jsem spokojený. Na tuhle zastávku jsem se těšil, jelikož to byla premiérová zastávka a super nový skatepark, tak to vše vyšlo nádherně!


 


Jak jste přežily vedra?


Jak už jsem hlásal na závodech, počasí se nám povedlo docela přeplatit, takže bylo velký vedro. Ale tak je léto a k tomu to patří, jsem moc rád kolik závodníků i diváků dorazilo. Měli jsme 70 přihlášených riderů, což je super a díky všem.


 


Prej jste tam měli nějakou fajnovou slečnu co se trochu přebumbala?


Já osobně jsem to moc nevnímal jelikož jsem měl dost ostatní práce, ale prý tam byla jedna Džambulka co se toho nebála. Naklopila tam do sebe v tom vedru flašku havany, nějaký to pivo a bylo vymalováno.


 


Kdo z mladších a kdo ze starších ti uvíznul v hlavě?


Mladší kategorie byla docela napínavá. Kluci se snažili zabít co nejvíce, bylo vidět že v Řepích už párkrát trénovali, Kryštof Mizur, Štěpán Bareš, Ivan Kovach atd. Starší byla taky super podívaná, Tom Ondrejka, David Vrba, Michal Suchopár, Pepa Fidler, Lipan a ostatní, každý z nich vždy předvedl nějakou vraždu.


 


Co nějaký top tricky, řekneš?


U mě vyhrál Lipan při best tricku kde udělal switch crooked na největším zábradlí. Jinak hodně tricků padlo přes áčko s dírou a na gring boxu vedle. Většina těchto vražd je zvěčněna ve videu.


 


Andrej Norenko ve flipu. / foto: Black Bee

 


Video z Kladna měl na starosti Bob a odvedl dobrou práci. Teď dělal i Řepy. Představ ho nějak světu ať vědí s kým mají tu čest.


Martin Bob Hausner je můj dlouholetý kamarád, skejťák i snowboarďák a jeho super praxi a skills z LIP production uplatňuje i při natáčení naší tour. Jeho tvorba mě baví a jsem rád že se podílí i na tour. Aktuálně má pod sebou projekt s názvem Skateporning a dám ruku do ohně že to bude pecka.


 


Další závod bude kdy a na co bys jak jezdce, tak i diváky pozval?


Další zastávka je již tradičně v Hradci Králové, kde je super dřevěný skatepark. Tato zastávka je zajímavá tím že zde je ve stejný termím Hip Hop Kemp a kdo H.K zná tak ví že se skatepark nachází kousek od areálu Kempu, tak spousta skatem spojí závody i s Kempem a užijí si tak super víkend.


 


Konečně pod střechou, těšíš se?


Hele my to počasí doopravdy máme zaplacený J Né, H.K je super že se může jet bez ohledu na počasí, ale snad budeme mít pěkně tak i tak. Na H.K se těším vždy  i když je to jeden z nejnáročnějších víkendu v roce, jelikož do toho jsem od čtvrtka na HHK a speakruju show ve vertikální rampě!


 


Díky a ať se na tour daří!


Taky díky.


 

 


Pavel Chaloupecký crooked. / foto: Black Bee
David Vrba 360 flip. / foto: Black Bee
A zase Andrej . . . / foto: Black Bee
Petr Novák backside tailslide. / foto: Black Bee
Lipan v cruxu. / foto: Black Bee

 


Výsledky starý:
1. Andrej Norenko
2. Tomáš Ondrejka
3. Pavel Chaloupecký


 


Výsledky mladý:
1. Kryštof Mizur
2. Štěpán Bareš
3. Filip Málek


  


foto: Blackbee

 


foto: Blackbee

 


Fotogalerie od Black Beeho (další fotografie na Skaterock.cz Facebook):