Fella of the Road 2019 - Pessertive Crew

Vydáno: 23.09.2019
Pessertive Crew. Snad nejsilnější parta co se počtu týče. Jednu chvíli to vypadalo jako party na kolech, kdy se kolona vozů vydala dobývat města v ČR. Ale to jen komplet Pessertive Crew vyjela plnit úkoly. A jak si s nimi poradili? A co o FOTROvi napsali?

 

Kompletní report a info z premiéry najdeš zde.

 

Pár slov o FOTROVI očima PESSERTIVE CREW
Naše parta startovala z hometownu Plzně, ale abychom nevypadali jako amatéři, tak první noc s otvíráním knihy s úkoly, jsme přespávali na našem DIY spotě Betlfíldu, kde také byla parádní kalba, jako vlastně každou noc.

Po ránu jsme začali plněním úkolů v Plzni a poté jsme se vydali objet republiku. Jelikož Pessertive parta je vlastně taková plíseň, počet členů výpravy se neustále měnil. Hlavní byl ale tým A složený z registrovaných rajdrů, kteří plnili úkoly a B team, který si užíval fotrovskou atmosféru a sloužil jako morální podpora. Jestli si myslíte, že větší počet lidí je výhoda, tak při čekání, dokuřování cíček, nakupování pochutin, hledání spáňa a při dalších aktivitách je to fakt na hovno. I přes všechny snáze i nesnáze jsme FOTRA ve zdraví a s úsměvem na rtech zdárně dokončili a to pro nás byla ta největší výhra.

  

Další fotografie z cesty Pessertive Crew najdete na rajče.cz.