Fella of the Road 2019 - Herna Boyz

Vydáno: 19.09.2019
Dalšími kdo se zúčastnili letošího ročníku, byla crew z Kladna s názvem Herna Boyz a že jsou hodně hravý, tak to dokázali nejednou při plnění úkolů, které jsme si na ně vymysleli. Přivítejte Herna Boyz, jejich video a zážitky z cest!

 

Text: Jan Bendl

Foto: Pavel Abrahám

  

Takže F.O.T.R. 2019 v podání smečky Herna Boyz… To byla jedna velká jízda! Tahle akce se určitě nesmazatelně zapsala do našich skejtových srdcí. Ale také mozků, jater, ledvin,… deset dní v jedné dodávce na cestách, v kempech i pod širákem, v kalbě, v hecu na spotech. Tohle jsou prostě zážitky a ne žádný posraný majetky, nebo prachy. Zážitky ti nikdo nevezme, to je to jediný, co si sebou vezmeš do hrobu a proto je to nejvíc a moc díky za tuhle akci!

 

Myslím, že si to naše parta užila bez nějaký větší prudy a stresu. A pokud už něco takovýho bylo, tak na to mám jen jednu radu: Chce to víc alkáče nebo trávy more. Prostě to byla velká sranda, o kterou se teda hlavně zasloužil náš dvorní bavič Hulwath Jirka aka mullet Jesus, kterýmu na paty šlape naše pánská šlapka Květa, která to pořádně roztočila v Ústí a přilehlém okolí.

  

Úkolů bylo tento ročník fakt hodně, takže bylo z čeho vybírat. Některý skejtovky pro nás byly trochu unreal, ale to nevadí. Tak jsme prostě radši místo grindu z lámačky šli dělat pool dance k lampě, nebo se vyvalili na koupáku a otevřeli si Herna Bar občerstvení. Tyhle sranda úkoly nám myslím vůbec šly nejlíp. Přebíhání sadomaso čerta přes plzeňské náměstí se již teď stalo legendou. A symbolická pokuta 200 Kč od měšťáků tomu dala jen sladkou tečku.

 

Ostatně tohoto čerta s nápisem F.O.T.R. 2019 mám i vytetovanýho na zápěstí, takže se my tahle akce bude asi často vybavovat. Nechat se kérovat v salonu, nebo hospodě umí každej, ale ve dvě ráno, venku na nádraží v Jihlavě od místní skejťačky Anči a za asistence tequilly, to umí jen Herňáci.

  

Co z týhle akce ještě vypíchnout jako topku? Jako popisovat to celý by bylo na dlouho, takže co se skejtových úkolů a míst tejče, tak best to bylo u Coldy, kde sme skejtovali a grilovali dva dny a vůbec se nám od tama nechtělo. Hezkej byl streetek v Mostu u divadla, nebo třeba Pardubice a Kadaň byly krásný. Za mě určitě největší top byl DIY v Olomouci. Tohle místo nemá v ČR obdoby a je tam vše pro bednošmrdlálky i dirtaře. Jestli tohle někdy někdo zboří, tak se bude navěky smažit v pekle!!!

 

Nějaký ty triky prostě padly, ale těch kravin kolem toho… Technosety, casino, požírání burgerů, ranní exovky v Severce, alko GOS a pití potu s týmovým blitím, párečky, klobásky, hořící kopingy, twerkování, lávalantule, houbičky,… Jako na 10 dní opravdu intenzivní prožitky. Moc díky Skaterocku za zorganizování týhle nezapomenutelný taškařice a díky Hernám, že sme to spolu daly a zase nás to o něco víc stmelilo.

 

Kompletní report a info z premiéry najdeš zde.