Blackcomb.cz skate contest

Vydáno: 31.03.2023

Na sobotu 17. června je naplánován další Blackcomb.cz skate contest ve Třinci.

Trvalo to nějakou dobu, ať už díky Covid situaci nebo následně díky stavu našeho skateparku, ale i přesto, že jsme nespali a dělali pro vás indoor Game of Skate v jablunkovském Rokáči, za což patří partě největší dík, tak se díky mírně zrekonstruovanému skateparku, který už má to nejlepší za sebou, vracíme krásně ven a v sobotu 17.6.2023 se můžete opět těšit na skateboardové lokálky u nás v Třinci.
 
Hlavním programem celého dne bude skateboarding, ať už ve formě pohodového závodu, tak počítejte s dalšími taškařicemi kolem a kolem jako jsou ollie contest, death race nebo best trick contest. Samozřejmě bude postaráno o čepované, kořalku a grilované speciality, muziku, na východě oblíbenou soutěž pro všechny příchozí - King of Beer ( dámy, pánové ) a nově i tombolu, která se uskuteční ihned po vyhlášení kompletních výsledků, zúčastnit se můžou opět všichni koupi slosovatelných lístků během celého dne ve skateparku.
 
Těšíme se na vás všechny, kteří dorazí pobavit svá těla k nám na východ a užít si společně s partou pohodový den plný skateboardingu, přátel a dobré nálady.
 

>> Aktuální informace najdeš na FB události <<

 
Sponzoři:
Blackcomb.cz
Picnic Skateshop
E-Moto-Park.com
Mishi Tattoo
RF Detailing Studio
Socket Hardware
Nandej.cz
Nejgrow.cz
Rock Café Jablunkov
Nashgrowshop.cz
Ambassadors.eu
Weedejna.eu
 
Děkujeme všem za váš support, vážíme si nejvíce, organizátoři akce East crew.