A zase ti Impure, tentokrát na 9 eurový tour

Vydáno: 30.10.2022

 

Banda alkoholiků ze severu si ne a ne dát pokoj a tak se opět dostává na naše monitory, tentokrát s videem Devíti-eurová tour AKA výlet do Polska, kterej se nakonec odehrál v Německu.

Celá věc se urodila v hlavě Lukáše Krákory krátce po premiéře IMPURE4SURE. V rámci akční nabídky na měsíční jízdenku, se kterou se za devět euro, během srpna můžete vozit veškerou veřejnou dopravou v Německu, banda vyrazila s plánem přejet na sever Německa a pokračovat podél pobřeží do Polska.

Těsně před plánovým odjezdem onemocněl hlavní mozek operace Kraky, a tak parta vyrazila v sestavě Frenk, André, Missin-Pissin, Alex a Vítek. Hlavní myšlenkou bylo v rámci lowcost tripu využít veřejnou dopravu a noci trávit u moře, na polských plážích. Výprava vyrazila z Prahy během středečního rána a první zastávkou byly Drážďany, kde padly první záběry i pivka během čekání na vlak do Berlína. 

několik hodin a nemalého množství piv, banda přijíždí do Berlína, kde nachází útočiště v hotelu HolidayIN, kde se díky Andrého řeholnictví v pražský pobočce zmíňenýho hotelu nocovalo za free. Ve jménu alkoturistiky následovala ještě návštěva legendárního klubu SO36. Plánem dalšího dne bylo proskejtovat ikonickej Berlín a potom vyrazit na sever. Hlavní město německýho techna se ovšem partě natolik zalíbilo natolik, že se rozhodla zůstat další noc a využít metropoli na plno.

S řádnou kocovinou, dalšího rána vyráží Impureboyz směr Sassnitz AKA Zas nic! Vzhledem k tomu, že jediný, co ve městě padlo, byl Missin rovnou na hlavu a následně i do hluboký deprese vzhledem k tomu, že za dva dny zlomil druhou desku. Hlavní náplní týhle zastávky tak byla návštěva ponorky z dob studený války a taky útesů, který jsou zařazeny na seznamu Unesco. Během noci se parta z posledních sil dokodrcala vlakem do města Seebad, kde se přenocovalo na pláži a odkud se druhýho rána podnikal několika kilometrovej skejtovej přejezd z Německa do Polska.

S velkou pompou se tak skupinka alkoholiků po čtyřech dnech na polský tour dostala do Polska. Konkrétně do města Swinaujscie, kde si Missin ke dvoum zlomenejm skejtům, připsal další pád na hlavu s následným prasknutím lebky a poškozením ušního bubínku. Jako průvodce posloužila bandička adolescentních lokálů, který do videa přispěli nejen trikama, ale i perlama, jako například zrušení semaforu.

Podrtženo sečteno, s výsledkem tři zlomený desky a jedna prasklá hlava, byl čas vyrazit zpátky do Čech a tak se vyrazilo na několika hodinovou cestu domů, která se díky nešťastnýmu výstupu na špatný zastávce protáhla až do dalšího ráno a na místo romantickýho spaní na plážích si tak kluci připsali další noc venku, vedle vlakový zastávky, na který neměli nikdy vystoupit.