Snowbitch team v rokycanské mini

Vydáno: 11.12.2012

Už tuto sobotu se ve Snowbitch.cz mini v Rokycanech u Plzně, koná contest. A jako pozvánku berte tento článek, kde se v rokycanské mini projeli za Snowbitch.cz projeli Matyáš Volek, Ota Fiala, Marek Močkoř a Zdeněk Studnička jako special guest. Vše zachyceno objektivy Vaška Žaluda a Jirky Novosáda. Klikejte dále a vše uvidíte na vlastní oči.


 


Je to už nějaký ten pátek co jsme se vypravili směr Plzeň do Rokycan. Dolétlo k nám info, že je opět v provozu rokycanská mini, o kterou se s láskou stará Snowbitch.cz. Venku bylo ještě do sněhu daleko, takže nic nebránilo v cestě. V rodném Práglu přisedli Matyáš Volek se Zdeňkem Studničkou a  mediální crew byla v sestavě Vašek Žalud a Jirka Novosád. Cesta do Rokycan je z Prahy nejvíc v pohodě. Najdete na plzeňskou dálnici a zhruba po půlhodině sjíždíte z dálnice u Rokycan. Pak si dáte do navigace Na Pátku 16 a dojedete k takové rádoby trafostanicí mezi panelákama a v jejím sklepení objevíte mini. V případě absence auta jezdí z Prahy přímé vlaky a od nádraží v Rokycanech, je mini vzdálená zhruba 500 metrů.


 


Snowbitch mini v celé své kráse. / foto: Vašek Žalud

 


Toliko cesta do Rokycan. Na nás tam už čekala další sestava ze Snowbitche a to Ota Fiala a team manager osobně, Mára Močkoř. Těm čtyřem nejsou radiusy rozhodně cizí a celý odpoledne vraceli věci, nad kterýma sem tam zůstal rozum stát. Matyáš do toho přidal i kousek Cheese & Crackers, ovšem za mojí vydatné pomoci. Help spočíval v tom, že moje váha hravě udržela lavice proměněné na extension. Což konec konců uvidíte ve videu a na fotografiích.


 


Blunt to fakie Matyše Volka. Bangin! / foto: Vašek Žalud

 


Celý článek jsme záměrně směřovali právě do tohoto týdne. V sobotu 15.12. se zde koná Vánoční Snowbitch Miniramp Jam o věcné ceny v hodnotě 15.000 CZK a vše vypukne od 14:00. A bude to velký. Facebook věnovaný mini najdete zde a v případě, že byste si řekli „o Snowbitchi jsem tu nedávno něco viděl“, tak tady je link na článek o křtu nového Snowbitche v pražském Světozoru.


 


Tak na viděnou buď v shopu, při nákupu dárků na vánoce, nebo v sobotu v Rokycanech!


 


Matyášův polet z plakátu na Snowbitch závody. / foto: Vašek Žalud

 


Ota Fiala feeble to fakie. / foto: Vašek Žalud

 


Matyáš a jeho nollie bigspin do banku. / foto: Vašek Žalud

 


Mára Močkoř a pojezd ve frontside 5 - 0. / foto: Vašek Žalud

 


Nosepick her Volka a smrt v očích autora článku. / foto: Vašek Žalud

 


Video Snowbitch team v rokycanské mini