S Matyášem Volkem ve Vehicle bike hale ve Stráži

Vydáno: 17.01.2013

Už jsme vám přinesli na stříbrném podnosu One Line s Matyášem Volkem z Vehicle haly ze Stráže pod Ralskem. Ale je jasný, že nezůstalo jen u ní, a nyní pro vás máme celé video a další fotografie. Tak hurá do Stráže!


 


Stráž pod Ralskem je hlavním středobodem snad pro všechny bikery v ČR a jezdí tam i z Německa a z Polska. Z pohledu skejtra tolik lidí tuhle Vehicle halu nezná a po nějakém videu či fotkách z haly jsem se marně pídil už nějakou tu dobu. Navíc s příchodem paní zimy je nějaké to útočiště hodně potřeba, takže plán na výpravu do Stráže pod Ralskem začínal dostávat konkrétní podobu.


 


Není nad to se projít po zdi. / foto: Vašek Žalud

 


S Matyášem jsme v této sestavě něco točili fotili poprvé ve Snowbitch.cz mini v Rokycanech a hned poté dostala cesta na sever ČR konkrétní podobu. Kromě Matyáše vyrazil i Jirka Novosád a Vašek Žalud a cesta do Stráže zabere z Prahy zhruba hodinu a půl. Webovky haly najdete zde a hala je v ulici Máchova, stačí po ní jet a uvidíte velké logo firmy Vehicle.


 


V průtahu přes centrál. / foto: Vašek Žalud

 


Do Vehicle haly je vstup za 70,- a je třeba počítat s helmou na hlavě. Jako odměna je vám určena celodřevěná hala se spoustou radiusu a pro street riders je tam jedna bedna a rail. Ovšem nejznámější překážkou v hale je jum do molitanu. A to je velká sranda. Vyzkoušíte si nemožné a zároveň zjistíte, že skočit do něj je sranda, ale dostat se z něj, to už kolikrát taková prča není.


 


V případě, že vám radiusy vyhovují, tak hale vřele doporučujeme. Stráž pod Ralskem není žádný konec světa, tak proč nezkusit něco novýho.


 


Pop shove-it tailgrab. / foto: Vašek Žalud

 


Wall plant to fakie. / foto: Vašek Žalud

 


Kickflip indy. / foto: Vašek Žalud

 


Transfer backside 360. / foto: Vašek Žalud

 


Bigspin tailgrab. / foto: Vašek Žalud

 


Backside 270 přes roh. / foto: Vašek Žalud

 


Video s Matyášem Volkem v bike hale ve Stráži