Supra na Stalinu: Dvouhodinová čekačka se vyplatila

Tým Supra footwear navštívil v rámci evropský tour kromě Štvanice taky Stalina. S dvouhodinovým zpožděním. "Co si sakra myslej, že sou Rolling Stones?" Říkali jsme si všichni. Najednou se v čele konvoje objevil Kevin Romar, Javier Sarmiento, Keelan Dadd, Neen Williams, Lizard King, Erik Ellington, Jim Greco nebo Spencer Hamilton. Všichni byli vyčichlí z celodenního točení po pražskejch streetech, po chvíli ale začaly padat vraždy. Neočekával se od nich jenom vynikající skateboarding, ale trochu lidskej přístup ke skateboardingu. A očekávání se vyplatilo.  


Čekačka to byla vskutku dlouhá, ale ze zákulisních zdrojů víme, že SUPRA se rozhodně celý den někde neválela. Na Pankráci si na mega zdi udělal kotník Chad Muska a kdo pečlivě sleduje facebook, určitě viděl důkaz. V plánu měli také Merkurii, oldschooler ví, kde to je a kdo neví, ať se poptá. Tam padla další vražda, ale nechme ji zatím v top secretu. Přes další spot se konečně dostali na samotného Stalina. Ovšem kapku pocuchaní a zrakvení. Greco a Muska by mohli vyprávět.


 


Neen to vzal z jiného konce a začal ten den kalit už někdy dopoledne, ovšem večer patřil k těm nejaktivnějším. Rozjel session na skočce a celý Stalin byl rozdělen na dvě poloviny. Technickou část s bednama okupoval například Javier Sarmiento a Terry Kennedy. Zbytek týmu skákal ze skočky a v průběhu večera se obě skupiny různě prohazovali a došlo i na session na schodech. To vše probíhalo v luxusní atmosféře. Greco, Ellington, Muska a Lizard zvolna procházeli davem a vznikla tak spousta fotografií, na které bude člověk vzpomínat celý život.  


 


Celé demo se s postupem tmy pomalu chýlilo ke konci a Praha má za sebou návštěvu, jakou ještě nikdy nezažila. Všechny akce, tedy podpisovka, session na Štvanici a demo na Stalinovi, přilákaly stovky lidí a všem patří velký dík že dorazili. Bylo super vidět akci, kde jsou skejťáci natěšený na to co přijde. Většinou se u nás potýkáme s opačným trablem, že někdo něco udělá, připraví a nezájem to jistí. Tady to byl pravý opak a i když má člověk někdy pocit že českýho skejťáka už nezajímá nic na světě, je fajn vědět že jsou jména za kterýma přijede skater z opačného konce ČR. Ještě jednou díky všem za účast a velký dík Snowbitchi, za dovezení SUPRY do Práglu!


  


Chad Muska lidi už na Stalinu spíš jenom bavil, protože si při natáčení na streetu zranil kotník. Foto: Kubo Krížo

 


Lizard King to zkoušel na český holky. Foto: Kubo Krížo

 


Javier Sarmiento při natáčení sérky. Foto: Kubo Krížo

 


Furby vypadal, jak kdyby se vrátil z kalby na Čerňáku. Posíláme props Black Bridge Dogs. Foto: Kubo Krížo

 


Jim Greco, legenda alkoskateboardingu Piss Drunx, osobně. Foto: Kubo Krížo

 


Keelan Dadd aka God of switch stance. Foto: Kubo Krížo

 


Keelan ve switch frontside nosebluntu. Foto: Kubo Krížo

 


Neen a jeho signature backside ninja heelflip. Foto: Kubo Krížo

 


Kevin Romar a nollie inward heelflip revert. Foto: Kubo Krížo

 


Galerie Kubo Kríža: