Poslední rozloučení s UNO Battlem 2013

Je to už nějaký ten měsíc co skončila akce UNO Battle 2013, kdy se v Ústí nad Orlicí vystřídali postupně týmy Ambassadors, Horsefeathers, Swnobitch.cz a Swis-Shop.cz. V článku pro vás máme doposud nezveřejněné fotografie a připomenutí, že v UnO bude za týden ukončena další týmová akce. A tou je FOTR 2013.


 


Vše vzniklo na základě poptávky pronájmu haly a pak už stačilo jenom pár desítek telefonů a emailů a na světě byl UNO Battle 2013. Což je mimochodem pracovní název a nakonec se ujal a zůstal. Z této komunikační bitvy nakonec vykrystalizovala sestava týmů a těmi jsou Ambassadors (Tomáš Stejskal, Maxim Habanec, Lukáš Daněk), Horsefeathers (Arnošt Ceral, Peter Mercell, Tomáš Kopáček), Snowbitch.cz (Matyáš Volek, Braňo Mrváň, David Dobrovolný), Swis-Shop.cz (Tomáš Javůrek, Honza Dušek, Pepa Havel) a Vans (Tomáš Vintr, Martin Pek, Rišo Tury). Tyto týmy měly před sebou cestu do Ústí nad Orlicí, což už samo o sobě nebyla žádná sranda. Dát dohromady své riders, kteří bydlí v různých částech ČR, to není jen tak. Za to patří velký dík všem team riders. Také patří dík za rozdělení týmů, neb pozorný čtenář si jistě povšimne, že některý rider jezdí zároveň i v jiném týmu. Tedy bylo třeba si vybrat příslušné barvy a ty hájit.


 


Pak ještě nabrat pokaždé kameramana, kterým byl Jirka Novosád, a fotografa Vaška Žaluda. Na místě byl připraven Hank coby manažer haly a prostor patřil týmu po celý den. Možnost pro diváky sledovat tento nelítostný souboj byla v podobě otevřené galerie v hale, odkud se mohli mrknout na své favority. Celý průběh akce mapoval Skaterock.cz, který se do toho vložil i přes Facebook i Instagram. Od prvního infa kolem akce uběhlo skoro pět měsíců do konečného vyhlášení výsledků. Pak ještě následovalo zveřejnění samotných videí, která najdete na Skaterock.cz a na www.caskate.cz,což jest ofiko web ČAS. O celkovém pořadí rozhodovala porota ve složení Honza „Pinin“ Zima, Jarda Kučera, Miloš Hroch a Hank. A výsledky?


 


UNO Battle 2013:
1. Vans
2. Horsefeathers
3. Snowbitch.cz
4. Ambassadors
5. Swis-Shop.cz


 


Dále se porota shodla na nejproduktivnějším jezdci, kterým byl Rišo Tury z týmu Vans, a kdo viděl videa, musí dát porotě za pravdu. Best trickem byl vybrán transfer do crookedu Braňo Mrváně a tento trick vám předkládáme na úvodní dvoustraně tohoto článku.


 


UNO Battle má za sebou svou premiéru a je na vašem posouzení, zda se jednalo o úspěšný projekt. Za nás dáváme palec nahoru a „lajk“ navrch. Na závěr nezbývá než doufat, že bude i nějaký UNO Battle 2014!


 


 


Vans rider Rišo Tury a varial heelflip backside 5 - 0 grind. / foto: Vašek Žalud

  


Horsefeathers rider Arnošt Ceral a jeho frontside bluntslide. / foto: Vašek Žalud

  


Snowbitch Braňo Mrváň a UNO best trick transfer crooked. / foto: Vašek Žalud

  


Ambassador Lukáš Daněk a frontside boardslide přes áčko. / foto: Vašek Žalud

  


Javorův frontside heelflip pro Swis-Shop.cz. / foto: Vašek Žalud