Kam vyrazit v sobotu 3. června

Vydáno: 01.06.2023

Na první červnovou sobotu se sešlo hned několik skate eventů, na které se můžete těšit. Na své si přijdou lidi hlavně na Moravě, protože se akce konají v Zábřehu na Moravě, Dolním Žlebu u Šternberku, ale i v Praze nebo Hradci Králové si přijdete na svý.

Plakáty k eventům na sobotu 3. června

 

Opening Skatepark Sk8 Contest // Zábřeh na Moravě

V Zábřehu na Moravě vyrostl na místě bývalého lomu pěkný betonový park z dílny Fiveramps, kde se tento víkend chystá pořádná otvíračka s celou parádou. Na programu je totiž opening contest a na programu je street (do 16 let a nad 16 let), minirampa (bez věkového rozdělení) a taky besttrick (bez věkového rozdělení). Startovné dělá 100,- na street a 100,- pro minirampu, ale těšit se můžete na 15 000,- prize money a k tomu věcné ceny od sponzorů (Město Zábřeh, Picnic Skateshop, Ambassadors, Fiveramps, Emerica, Etnies, És). Celý den bude hrát DJ a občerstvení na místě taky seženete!

Časový harmonogram:
09:00 registrace
11:00 kvalifikace street do 16ti let
12:00 finále street do 16ti let
13:00 kvalifikace street nad 16let
14:00 semifinále street nad 16let
15:00 kvalifikace minirampa
16:00 finále minirampa
16:30 finále street nad 16 let
17:00 best trick contest
18:00 vyhlášení výsledků
 
Časový harmonogram se může měnit a to jak z důvodu počasí, tak z důvodu velkého počtu přihlášených jezdců.
 
 
Kompletní info najdeš na FB události

PŮLDŽEM VOL. 4 // Dolní Žleb u Šternberka

Olomoucký LOKAL Mag pořádá v sobotu 6. června v Dolním Žlebu u Šternberka už čtvrtý ročník akce PŮLDŽEM, který se odjede v legendárním vypuštěném betonovém bazénu. Kromě skejtování a jamu o věcný ceny se můžete těšit i na koncerty čtyř kapel nebo taky na grilovaný pochoutky od mistra Baklandara. Kvůli rozrůstání akce je tentrokrát vstupné ve výši 150,-.

Akce začíná v sobotu ve 12 hodin.

Více detailů o akci najdeš zde

>> Aktuální informace sleduj na FB události <<

Kompletní info najdeš na FB události

 

Birell Adrenalin Stage // Hradec Králové

V Hradci Králové se v rámci akce DECATHLON Hradecké sportovní hry připravila i Birell Adrenalin Stage, kde se během dne odjede skate a další exhibice v minirampě, která vyroste přímo před Nãplavkou, takže si můžete dát i dobré jídlo a pití. V rámci programu se odjedou soutěže pro nejmenší, ale zároveň dojde i na besttrick contest v mini nebo i na klasické street bedýnce. Kromě toho bude na místě hrát DJs a vstup je zdarma.

Program:

3.6.2023 / 10:00 - 18:00
- exibice v minirampě / skateboarding, in-line, koloběžka
- soutěže pro nejmenší
- best trick contest
- soutěže o ceny
- CASH 4 TRICKS
DJ´S: RAAZYPH, DJ RENDY
 
 
 
Kompletní info najdeš na FB události

 

 

ONE HIT WONDER, pop-up & skateboarding // Praha, Smíchov

Poslední sobotní akcí je potom event ONE HIT WONDER, pop-up & skateboarding, který se bude konat na Smíchově v prostoru Eternia. Kromě pohodového contestu v minirampě se můžete těšit hlavně na premiéru videa ONE HIT WONDER, ale taky bude pop-up store upcycled oblečení nebo taky výstava od Lva Zlokazova, u kterýho si můžeš nechat rovnou udělat kérku. A jako tečka bude DJ set od @Peyseyko808!

>> Aktuální informace sleduj na FB události <<

Kompletní info najdeš na FB události

Ať už vyrazíte na jakýkoliv event nebo jenom na session, užijte si super skateboarding s kámošema!