Soutěž s veletrhem Street Arena a Dickies

Vydáno: 16.11.2012

Máme pro vás výsledek soutěže s veletrhem Street Arena a Dickies, jejichž stánek na veletrhu najdete. Soutěžilo se o bundu Dickies Atlatna, která Vám pomůže přečkat sychravé podzimní počasí. Výherce si může bundu vyzvednout na info stánku na veletrhu Street Arena 17. - 18.11.2012. Další info najdete v článku.


Na český trh přichází nový, unikátní veletrh Street Arena, který se uskuteční o víkendu 17. a 18. Listopadu 2012 na pražském Výstavišti v Praze Holešovicích. Street Arena spojuje svět nakupování toho nejlepšího street, skate a snowboard sortimentu s možností zažít atmosféru veletrhu světového formátu zaměřeného na street módu.


 


Dvoudenní veletrh Street Arena je orientovaný  na městkou (street) módu a vybavení určené na skateboard, snowboard a další „boardové“ sporty. Akce se nechala inspirovat podobnými projekty, které vznikly v zahraničí a těší se velké oblibě. Je určen především pro mladé lidi, kteří tvoří jádro zákazníků těchto značek, nicméně akce je otevřená všem zájemcům bez rozdílu věku. Příjemným bonusem pro návštěvníky je i absence vstupného. Vstup do Street Areny je zdarma! 


 


Více info na www.streetarena.cz


 


Soutěž:


Zasoutěžte si s veletrhem Street Arena a Dickies, jejichž stánek na veletrhu najdete. Soutěží se o bundu Dickies Atlatna,  která Vám pomůže přečkat sychravé podzimní počasí. Na konci článku najdete soutěžní formulář. Výherce si může bundu vyzvednout na info stánku na veletrhu Street Arena 17.-18.11.2012.


 


Otázka zněla:
Kde v Praze se nachází Dickies Store a odpověď byla Navrátilova 7, Praha 1. 


 


Bunda bude na veletrhu čekat na Ivanu Kučerovou. Gratulace!


 


Další info o Street Aréně najdete zde.