Poslední šance zkusit štěstí v soutěži Skaterock Design 2019!

Vydáno: 28.09.2019



Komunita pohybující se okolo skateboardingu je plná kreativních individuí. Najdeme mezi nimi malíře, designéry, grafiky, sochaře, hudebníky, režiséry, fotografy a další umělce. Po úspěšném ročníku soutěže Skaterock Design jsme se pro vás rozhodli uspořádat další kolo s pořadovým číslem dva. Co je tématem tentokrát a o co se hraje? Bližší informace se dozvíte níže. Máte čas do konce září!



 



Photo: Daniel Dujsík


 

 

V prvním ročníku soutěže Skaterock Design jsme měli možnost vidět spoustu povedených kousků, můžeme říci uměleckých děl, v podobě ilustrací a grafických návrhů. Abychom to o něco více oživili, změnili jsme téma. Téma pro letošní ročník zní "Fotografie." To otevře dvířka i ostatním tvořivcům, kteří nemusí být tak zdatní u papíru s tužkou v ruce, ale naopak mohou zažářit za objektivem.

 

START/KONEC SOUTĚŽE: 10. července  - 30. září 2019

 

Jaké jsou pravidla soutěže a jak to bude probíhat?

Úkol je jasný – vyfotit tu nejlepší fotku, které vystihuje slovo "SKATEBOARDING." Konkrétně může jít o samotný trik, push, feelingovou momentku, fotka party kámošů na společné session nebo se vydáte cestou více uměleckou skrz detaily, minimalismus, hru se světlem a stíny a podobně. Je zcela na vás, jak toto téma pojmete. Budeme hodnotit myšlenku a nápad, kompozici a vibe či kouzlo, kterým na nás snímek dýchne. Budeme přihlížet také na kvalitu a postprodukci/edit fotografie, aby mohla dát vzniknout ceně pro vítěze.

 

Důležitým krokem je zaslání finální fotografie na náš email, uploadnutí na váš Instagram účet s označením @skaterockcz a tagem #skaterockdesign2019. Od té chvíle bude na naší porotě, aby vybrala tu nejlepší z nich.

 

Své soutěžní fotografie zasílejte na email: info@skaterock.cz.

 

Jak se zúčastnit?

  1. Poslat finální fotografii na náš email info@skaterock.cz

  2. Uploadnout ji na Instagram (v případě, že nemáte Instagram účet, stačí email)

  3. Označit @skaterockcz a tagnout #skaterockdesign2019


O co se bude soutěžit?

Vítězná fotka bude použita k výrobě limitované edice desek Skaterock.cz x Ambassadors. Tuto desku získá námi vybraný výherce soutěže. Jako bonus bude připraveno také tričko s totožným designem. Produkty půjdou následně do prodeje na shopu firmy Ambassadors, kde si je bude moct kdokoliv zakoupit.

 


Podmínky pro splnění pravidel soutěže Skaterock Design 2019:

Možnost zasílání souborů ve formátu: JPEG, RAW, TIFF

Ideální rozlišení fotografie: 300 dpi

Velikosti desek: 7.75 - 7.875 - 8.0 - 8.125 - 8.25 - 8.5

Concave desek: high concave (vše) / medium concave (7.875 - 8.0 - 8.125)


 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Teď už vytahujte mobily, analogy, zrcadlovky a přejeme vám štěstí a hodně nápadů při focení! Zbývají poslední tři dny.