S podzimem je tu nový FREE MAGAZINE #89

Vydáno: 17.10.2012

Vláda nad časopisem byla s příchodem podzimu předána sněhové královně ze severu a z coveru poznáte, že je čas hledat skejtové spoty pod střechou. I když je jich jako šafránu. Pro někoho možná smutnější období a kdyby tomu tak bylo, zkusíme vám vylepšit náladu novým číslem časopisu FREE MAGAZINE. Najdete v něm ještě hodně sluníčka na zahřátí.


 


Je tu nový FREE MAGAZINE issue 89.

 


Barny Page je anglický skater, který dostal v časopisu prostor díky fotografovi Ericovi Antoinovi a vy se s ním můžete seznámit prostřednictvím poctivé šestistrany. Navíc s podtextem „truhlařina mi trochu chybí“. Jak vidno, nejen skejtem živ je člověk, tak proč se něco navíc nedozvědět právě o tomhle zabijákovi z Albionu.


 


Barney Page se vám představuje v novém FM.

 


Dalším cizokrajným článkem je trip týmu Quiksilver do Číny, kde vzniklo spoustu parádního materiálu a na netradičních spotech. Vše provázeno komentářem přímo z místa dění, takže jestli plánujete skate trip a nemáte hlouběji do kapsy, můžete brát článek jako fajnovýho průvodce.


 


Quiksilver v Číně bude vaším průvodcem.

 


Ty vole věděli, jste že na Stalinovi a po celý Praze řádila Skate Mafia? Jestli ne, tak Kubo Krížo s nimi strávil nějakou tu chvíli a v aktuálním čísle se můžete podívat, jak zabíjeli na Standovi, na Vyšehradě nebo třeba u rádia Svobodná Evropa. A netřeba dodávat, že to jsou hodně šikovný kluci.


 


Ty vole cože? Skate Mafia na Stalinu?

 


Logr partička si to namířila do Curychu, aby prozkoumala tamní DIY spoty a kromě zkoumání došlo samozřejmě i na pořádný skateboarding. A taky na pořádnou kalbu. Naštěstí ve Švýcarsku neví, co je otrava methanolem, tak kluci nemuseli mít strachy. Vše přežili skoro ve zdraví a o jejich počinu se dočtete ve FM. Pro další číslo pak připravujeme příběh o Steppe Side, což je snad nejznámější spot v Malmö od Pontuse Alva. Máte se na co těšit.


 


Lógr vyrazil na cesty a stálo to za to.

 


Vans Downtown Showdown byla luxusní akce v holandském Amsterdamu a prostřednictvím stránek FM se vrátíme zpět v čase. Velká jména a velké triky na vskutku netradičních překážkách. To je Vans DS se svojí pokračující tradicí. Uvidíme, co se pochystá příští rok.


 


Vans Downtown Showdown, parádní akce.

 


V Polsku mají svůj Woodward přejmenovaný na Woodcamp a společně s týmem Ambassadors vás seznámíme s fungováním takového campu. Na první pohled normální chatičkový kempík u rybníka. Pak se před vámi objeví betonový bowl, krytá mini, menší betonová plaza a hned vedle další betonová plaza. Najednou je to ráj uprostřed lesa s pískovou pláží. A vy nechcete odjet domů. Vítejte na táboře v Polsku.


 


Pek, Weimann a Habanec na letním kempu v Polsku.

 


Je za námi další Mistrovství ČR, které se opět konalo pod hlavičkou firmy Adidas a místo jasný jako facka. Odehrálo se relativně nedávno a my vám jej v časopise připomeneme těmi top peckami. Byla to opět kvalitní podívaná a kdo tam byl, vzpomene si na Maxovo ollie, na best tricky Kuby Páva, na nollie hardflip Jirky Hronka, na sérku Martina Peka a na spoustu dalších triků, jmen a událostí.


 


Adidas MČR 2012.

 


Kromě toho na vás čeká i galérka s Danem Rahmanem, Jirkou Puffrem, Tomášem Javůrkem a s Řekem Pantelisem Messaropoulosem. Marek Litínský vás opět zdraví ve svém sloupku Yes You Can a nechybí ani News. Plus spoustu dalších informací z hor a ze svahů. Vítejte ve světě FREE MAGAZINu číslo 89 a nezapomeňte, že kromě trafik a skateshopů, kde je časopis zdarma, si jej můžete projet i na publero.com!


 


FREE MAGAZINE na publero.com!