RESONANCE by ABSINTHE FILMS Premiere Night

Vydáno: 13.09.2012

Časopis Free magazine, internetový magazín Freeride.cz a firma Nike pro vás ve spolupráci s partnery Jägermeister, Swis-Shop.cz, Skullcandy a GNU snowboards připravují tradičně první snowboardový mejdan sezóny. Ten se uskuteční v sobotu 15. září 2012 v pražském klubu Roxy a nepůjde o nic jiného než premiéru nového filmu jedné z nejlepších produkcí světa Absinthe Films. Letošní kousek od party kolem Patricka Armbrustera, Justina Hostynka a Davida Vladyky nese název “RESONANCE” a asi netřeba zdůrazňovat, že uvidíme hroznej masakr. Už pohled na seznam herců stačí k tomu, abyste si zapsali datum do diářů a na facebooku klikli na tlačítko “zúčastním se / going”!


 


Nicolas Müller, Blair Habenicht, Mathieu Schaer, Gigi Rüf, Lucas Debari, Danny Kass, Scotty Lago, Eric Jackson, Brandon Cocard, Wolfgang Nyvelt, Ross Baker, Sylvain Bourbousson, Manuel Diaz, Pat Burgener, Johnnie Paxson, Bode Merrill


 


Kromě promítání filmu RESONANCE na velkém plátně s tím nejkvalitnějším obrazem i zvukem na vás čeká spousta lahůdek v čele s autogramiádou DANNYHO KASSE, NICOLASE MÜLLERA, GIGI RÜFA a WOLLE NYVELTA! Ano, právě tyhle dva top jezdci dorazí spolu s Absinthe crew do Prahy, Danny Kass vůbec poprvé.


 


Zároveň se můžete těšit na SKULLCANDY SUPREME SOUND TEST CENTRUM, tombolu o SNOWBOARD GNU podepsaný Dannym Kassem, NIKE SNOWBOARD BOOTS, sluchátka SKULLCANDY a další ceny. Našláplá taneční skupina THE PASTELS předvede svojí akční dance show a party all night long zajistí DJs AKVAMEN a NIMAND. Nedílnou součástí bude samozřejmě JÄGERMEISTER WELCOME DRINK pro první příchozí zdarma.


 


Takže co víc si přát k tomu, abysme společně odstartovali zimní sezónu 2012/2013?! Chceme vidět klub ROXY narvanej po střechu! ;-)


 


Kdy: Sobota 15. září 2012


Kde: Roxy Praha, Dlouhá 33, Praha 1


Start: 20.00 hodin


Vstup: 100,- Kč


Partneři akce: Free magazine, Freeride.cz, Nike, Jägermeister, Swis-Shop.cz, Skullcandy, GNU snowboards, Radio Spin, Studentskaleta.cz, Roxy