Primitive demo na Stalinu
Vydáno: 05.08.2019
Že se do naší země zahraniční týmy zrovna nehrnou je fakt. Jaká je to potom radost, když se éterem roznese informace, že nás navštíví hvězdný Primitve tým se jmény jako Paul Rodriguez, Carlos Ribeiro a samozřejmě i Marek Zápražný.
Vzali jsme si na slovíčko Michala z BonBon shopu, distributora Primitive pro ČR a SR, který má pražský demo na starost a pokusili se vydolovat vícero informací a nějaký perličky ze zákulisí.
Ono uspořádat takový demo, to není vůbec žádná legrace a přípravy zaberou i několik měsíců. Ze začátku vlastně Primitive ani neměli v plánu Prahu navštívit, na itineráři byla pouze dvě města a to Londýn a Berlín. Prahu přidali až na poslední chvíli a to vlastně kvůli Markovi Zápražnýmu. Nově se potom ještě přidala města Bristol a Drážďany.
Předtím, než vlastně jakýkoli demo vypukne, je důležitá komunikace mezi vícero stranami. Komunikovat se musí nejen s Primitive (team manager, sales manager, marketing manager...), ale i s partnery, kteří budou v den dema na Stalinu zajišťovat občerstvení, tak i se samotným pražským magistrátem. Samotná komunikace s Primitive probíhá v pohodě, akorát informace jsou bohužel předávány po kouskách a dá se říct, že každý den přichází nové požadavky a potřeby a věci se tak musí řešit za pochodu.
Jako pořadatel dema, má tak BonBon skateshop na starost i kompletní péči o tým, která začíná ve chvíli, kdy Primitive vystoupí z letadla a končí ve chvíli, kdy odjíždí na další zastávku. Součástí takový péče je samozřejmě kompletní transport, zajištění hotelu, catering, prostě full servis.
Konečně se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu a tím je den D, 7. srpen. Celý demo vypukne úderem 13:00 a na plánu bude jak samotný demo, který by mělo trvat zhruba dvě až tři hodiny a hned potom nastane chill část, kdy se tým usadí a bude se věnovat fanouškům skrze focení, podpisy apod.
Jelikož akce nějakou dobu potrvá, k uhašení žízně bude na místě už před začátkem akce čepovaný pivo od Excelent a jídlo od kvalitní burgrárny Salt´n´Pepa. A jelikož na pořádnou akci patří i hudba, o tu se postará Red Bull hudební kára jménem Saurus.
No a v jaký sestavě Primitive dorazí?
Paul Rodriguez, Tiago Lemos, Carlos Ribeiro, Wade Desarmo, Trent McClung, JB Gillet, Marek Zápražný, Robert Neal, Tre Williams, Giovanni Vianna.
Sleduj samozřejmě i
Facebook událost, kde se dozvíš veškerý detaily akce.
Jak už všichni víme, nejnovějším PRO u Primitive týmu se stal
Marek Zápražný, což je obrovská paráda a pro naše končiny největší skejtovej úspěch v dějinách. Markovi ještě jednou moc gratulujeme, bezpochyby si tenhle status zasloužil.
Pojďme ho teda ve středu pořádně přivítat, ať ví, že je doma a že jsou na něj všichni hrdí!
Tahle parta se k nám chystá, hodně tězkej kalibr!