Hala v Ústí nad Orlicí hostila tým Ambassadors

Vydáno: 25.09.2012

V srpnu se do haly v Ústí nad Orlicí vydala část týmu Ambassadors v sestavě Maxim Habanec, Hoza Bašný, Dan Rahman, Lukáš Cína a Pepa Košťál. Díky Vaškovi Žaludovi došlo i na footage a bohužel došlo ale i na jedno zranění. Více v článku.Hala v Ústí nad Orlicí si už našla své fandy a kolem ní se utvořila fajnová crew. Je dobře že se do haly sjíždějí i riders z dalších míst v ČR a že nezůstává v hledáčku jen místním lokálům. V srpnu dorazil na místo AMbassadors tým v sestavě Maxim Habanec, Honza Bašný, Dan Rahman, Lukáš Cína a Pepa Košťál, který měl zůstat na dva dny, ale vzhledem k Baltic Games se vše těsně před odjezdem upravovalo a jiné povinosti odvály z haly i Lukáše Daňka, nebo třeba Martina Peka. Ovšem nezůstane jen u této návštěvy a AMB tým se do haly chystá opět na podzim.


 


AMB tým se fotil s Danem a bez Dana. / foto: Vašek Žalud

 


Cesta do haly se trochu protáhla, což sám potvrdil Maxim Habanec i v rozhovoru, který vznikl přímo před halou a ke shlédnutí jej najdete zde. Ale všechny cesty vedou do Ústí nad Orlicí a tým dorazil, posilněn o Pepu Košťále, která na místo dorazil z domovského Žďáru nad Sázavou. Kluci vletěli do haly jak vichr z hor a až přestávka na oběd je z haly opět vyhnala.


 


Pepa Košťál a huge hardflip. / foto: Vašek Žalud

 


Další vynucenou přestávkou bylo nešťastné zranění Dana Rahmana, který sletěl z wallridu a jeho ruka připomínala spíš vlkovo cigáro z Jen Počkej.  Pak už to byl telefonát rodičům, sanitka, cesta do špitálu a tam si Dan pobyt v Ústí prodloužil do dalšího dne. Zpátky už jel v doprovodu mamky a bohužel přišel o WITP i o MČR. Tak přejeme ať se ti to dá brzy dohromady!


I přes tuto nešťastnou událost, se podařilo dát dohromady footage, kterou vám předkládáme a cestu do Ústí vřele doporučujeme. Je to tam prostě pohoda.


 


Maxim Habanec 360 flip na zem. / foto: Vašek Žalud

 


Odkazy:
Web haly v Ústí nad Orlicí
Facebook haly v Ústí nad Orlicí 


  


Maxim Habanec a mega wallride. / foto: Vašek Žalud
Lukáš Cína / foto: Vašek Žalud
Maxim Habanec backside feeble grind.  / foto: Vašek Žalud
Honza Bašný frontside tailslide. / foto: Vašek Žalud