Choice Of Noise

Vydáno: 07.10.2012

Klub Matrix ožije v sobotu 13.10. akcí "Choice Of oise". Jedná se o koncerty kapel jako The Rocket Dogz, Burning Steps, The Stargazer a Themptiness. Závěr bude pak patřit české legendě skateboadingu Honzovi Peterkovi aka DJ Peterka. Nenechte si ujít tenhle kytarový nášup v klubu Matrix.   


 


Skateshoes.cz pořádá akci s názvem CHOICE OF NOISE.


Vše se odehraje 13.10.2012 v klubu Matrix v Praze od 21:00 hod. 


 


THE ROCKET DOGZ – pokud budete chtít zaškatulkovat mladou kapelu The Rocket Dogz, může vás napadnout něco jako „punk and rol“‘. Svým způsobem to odpovídá, ale není to dost přesné, jelikož na jejich podle všeho prvotině uslyšíme jak klávesy, tak například banjo. Pokud chceme být tedy úplně přesní, tak musíme použít pojem, ke kterému se trio hlásí i na svém bandzonovském profilu, a to sice „psychobilly“.


http://bandzone.cz/therocketdogz


 


BURNING STEPS – jsou mostecká kapela, která vznikla v létě 2007 na troskách dvou ex-kapel: Výzva 1701 a Blind Ally. „Hrajeme rychle, nahlas, nasraně a melodicky“, jak sami říkají. Pokud máte blízko ke kapelám tipu A Wilhem Scream, apod. tak Vás tahle kapela zcela jistě rozseká! 

http://bandzone.cz/burningsteps

 


THE STARGAZER- punk rockový projekt členů Moimir Papalescu & The Nihilists.http://www.myspace.com/wearestargazers

 


THEMPTINESS – alternative post-punk. debut LP právě teď. Kluci si potrpí na minimalismus, tudíž nemá cenu se o nich dále rozepisovat a budete se muset nechat překvapit. Můžeme ale prozradit, že za tímto projektem se schovávají lidé, kteří působili v kapelách: Taras Bullba, Scissorhands, Love Songs Players, The Cardiacs, Oldman Brothers a Kurrva. 
http://bandzone.cz/themptines 


 


DJ PETERKA (Prague City Lovers) je ostřílený punkrockový pionýr, který se postará o „hladký“ průběh akce a následnou after party.
http://www.myspace.com/praguecitylovers 

Vstupné: 80,- Kč – pouze na místě.

 

Při rozhodování o Vaší účasti na akci určitě berte v potaz, že v MATRIXU JE SKVĚLÝ ZVUK!

 


ENJOY THE NOISE!