Street Arena

Vydáno: 13.10.2012

Na český trh přichází nový, unikátní veletrh Street Arena, který se uskuteční o víkendu 17. a 18. Listopadu 2012 na pražském Výstavišti v Praze Holešovicích. Street Arena spojuje svět nakupování toho nejlepšího street, skate a snowboard sortimentu s možností zažít atmosféru veletrhu světového formátu zaměřeného na street módu.


Dvoudenní veletrh Street Arena je orientovaný  na městkou (street) módu a vybavení určené na skateboard, snowboard a další „boardové“ sporty. Akce se nechala inspirovat podobnými projekty, které vznikly v zahraničí a těší se velké oblibě. Je určen především pro mladé lidi, kteří tvoří jádro zákazníků těchto značek, nicméně akce je otevřená všem zájemcům bez rozdílu věku. Příjemným bonusem pro návštěvníky je i absence vstupného. Vstup do Street Areny je zdarma! 


 


Veletrh Street Arena nabídne dvoudenní maraton nakupování, módních přehlídek, promo akcí a představení nejnovějších trendů. Díky historicky největší koncentraci prodejců, se zde návštěvník může obléct od hlavy až k patě nebo si pořídit sportovní vybavení. Prodejní plocha 1900m² Křižíkova pavilonu zaručuje, že se bude dostatek prostoru nejen pro zásadní značky se svými vybranými produkty, ale i menší a začínající prodejce.


 


Návštěvníky také čekají exhibice, módní přehlídky, přehlídky vybavení pro "boardové sporty", contesty, občerstvení na barech a jídelních stáncích. Po celou dobu programu budou atmosféru podkreslovat DJs na hlavním pódiu a každodenní maraton nakupování se uzavře afterparty mejdanem.


 


Příležitost pro všechny DJs 


Street Arena spolupráci se Sety.cz také připravila DJ Contest, jehož vítěz doplní v odpoledních hodinách doprovodný program na hlavním pódiu. DJ Contest je určen DJům, kteří mají ve svém repertoáru funky, hip-hop, breakbeat, house a podobná klidnější tempa a budou tak doprovázet návštěvníky při nákupech. Vítěz DJ contestu získá možnost vystoupit po boku jedné z nejznámějších pražských hiphopových uskupení. DJs z Let It Roll bookingu a dalších.


 


Indy & Nironic zdarma na veletrhu Street Arena


 


Z veletrhu Street Arena si můžete krom plného šatníku odnést i hudební zážitek. Na hlavní stagi se představí DJs, kteří budou zpříjemňovat atmosféru klidnými tempy různých hudebních žánrů. Vrcholem hudebního programu je ovšem vystoupení Indy & Nironic vs. KMBL. Vstup na akci je zdarma!


 


Na veletrhu Street Arena, který se odehraje 17. a 18. listopadu na výstavišti v Praze Holešovicích, si můžete kromě stánků s oblečení a vybavením pro skateboarding nebo snowboarding poslechnout také DJs a živé hip-hopové vystoupení. V řadách DJs se objeví např. Kid Montana, Pixie & Suki jako zástupci největšího českého elektronického festivalu Let It Roll, Pe:te & Eska, N'Zym, DD Loko, Hlava, Halbax a vítěz DJ Contestu probíhající na webu Sety.cz. Sobotní hudebním program bude zakončen vystoupením Indy & Nironic vs. KMBL, kteří dodají veletrhu notnou dávku houpavých rytmů s živým rapem.


 


Indy


Indyho můžete za 'majkem' vídat už od konce 90.let, kdy začali s DJ Wichem a raperem LA4 vystupovat jako projekt Indy & Wich. Vyvrcholením jejich snažení bylo úspěšné album "My 3", které bylo nominováno na cenu Zlatý Anděl 2002. Tento projekt se rázem stal jedním z nejvyhledávanějším hip-hopovým projektem u nás. V Roce 2006 jde do světa druhé album, které nese název "Hádej Kdo" a bylo oceněno časopisem Filter prvním místem v kategorii Album roku. V roce 2010 Indy zakládá seskupení KMBL (Kid Montana a Big Lou), se kterým vydává téhož roku i stejnojmenné album.


  


Nironic


Čtvrť Bronx v americkém New Yorku je rodištěm mnoha známých hip-hopových ikon a i rapera Nironic, který už od malička tíhne k hudbě. Proto jako náctiletý začíná zkoušet skládat první slova rapu a přidává i hraní na kytaru a na bicí. S kapelou 'Living Colour' vyráží jako host na jejich turné po Americe a nakonec i do Evropy, kde se mu tak líbí, že se v roce 2003 se stěhuje do Prahy. Zde potkává pianistu Lorena Cobela a zakládá kapelu Cherry Hill a vydává album "No Surrender". Po vydání alba se Nironic začíná věnovat kariéře solového rapera a v roce 2007 vydává s DJ Wichem album "The Chronicles Of A Nomad", se kterým sklízí úspěch doma i v zahraničí. 


  


Sledujte i naší oficiální facebook stránku: www.facebook.com/streetarena


Kompletní info na: www.streetarena.cz