BU2R MonuMental Tour 2013

Vydáno: 28.04.2013

Putovní série BU2R MonuMental Tour 2013 se uskuteční v průběhu léta v rámci BU2R, konceptu Budweiser Budvar na podporu původních městských projektů. Betonové překážky byly vyrobeny v loňském roce a v loňském létě sloužily skateboardistům ve městech Tábor, Zlín a Praha. Letos se na tento koncept navazuje a do vybraných měst se tentokrát přesunou všechny překážky najednou, kde budou vždy několik týdnů.


Ve vybraných městech, kterými jsou České Budějovice, Brno, Praha a Olomouc se objeví všechna 4 betonová písmena – skatové překážky, která budou sloužit místním jezdcům vždy několik týdnů. Vytvoří se tak ojedinělý skatepark, který koresponduje s myšlenkou celého projektu. Ten vychází z městského prostředí, kdy každý svou tvorbou a životním postojem může obohatit veřejný prostor města.


  


Prvním místem, kam se přesune skatepark v rámci BU2R MonuMental Tour 2013, jsou České Budějovice. Zahájení proběhne v rámci Budvar Festu 30.4. 2013 v areálu Budvaru, kde proběhne skate závod o prize money 15.000,- Kč. Více info o celé akci najdete článku BU2R MonuMental Jam 2013 a seznam jezdců!.


 


Hned druhý den ve středu 1.5. se překážky převezou do parku ve Stromovce v Českých Budějovicích, kde je lokální skateři budou moci využívat po dobu čtyř týdnů. 


  


V rámci BU2R MonuMental Tour 2013 se samozřejmě uskuteční i foto a video soutěže pro každé město zvlášť o zajímavé ceny od značek DC a BU2R. Pravidla a vyhlášení soutěží se dozvíte vždy v prvním týdnu po otevření skateparku v rámci BU2R MonuMental Tour 2013 na stránkách Skaterock.cz nebo FB BU2R.Rozpis otvíraček a zavíraček BU2R MonuMental Tour 2013:


 


České Budějovice


30.4.    Opening a BU2R MonuMental Jam 2013 – (Budvar fest)


31.5.    Closing a předání cen v rámci soutěží


 


Brno


1.6.      Opening a skate exhibice DC team


22.7.    Closing a předání cen v rámci soutěží


 


Praha


5.8.      Opening a skate exhibice DC team


30.9.    Closing a předání cen v rámci soutěží


 


Olomouc


31.9.    Opening a skate exhibice DC team


27.10.  Closing a předání cen v rámci soutěží


 


Připomeňme si minulý rok videi z jednotlivých měst:


 


 


Tábor - Putovní projekt na podporu lokálního skateboardingu 


  


 


ZlínPutovní projekt na podporu lokálního skateboardingu – písmeno B ve Zlíně


  


 


PrahaPutovní projekt na podporu lokálního skateboardingu – číslice 2 v Praze


  


 


Praha - Putovní projekt na podporu lokálního skateboardingu – písmeno U na Jižním Městě v Praze