Ambassadors tým v Polsku na Woodcampu

Vydáno: 07.09.2012

Woodcamp. Jak název napovídá, jedná se o něco podobná jako je Woodward. A společného to má dost. Sice kvalita Woodwardu je ještě vzdálená ale kdo by nechtěl navštívit dva skateparky, krytou mini, bowl, trampolíny a to vše v kemu v lese? A přesně sem se vypravil Ambassadors tým ve složení Maxim Habanec, Martin Pek, Tomáš Weimann a Marek Štefan.


Polský Woodward má za sebou už desátý ročník a z toho šestý na tomto místě. Je to místo 120km jižně od Varšavy, což znamená že cesta samotná z Prahy zabrala přes Liberec osm hodin. Ke cti Polákům je třeba přiznat, že díky fotbalovému EURU pohnuli s dálnicemi a cesta je tak téměř celá po dálnici. Na konci vás přivítá férový kemp s chatičkama, s rybníkem, s písečnou pláží, se dvěma bary, s jídelnou, s ohništěm, prostě se vsím co správný kemp má mít.


 


Prostě kemp uprostřed lesa, akorát se skateparky, s bowlem a s mini. / foto: Vašek Žalud

 


Ovšem hned při dalším omrku vás něco zarazí. Branding neřešíme, že se to tam hemží partnerskými vlajkami, to je jasný. Ale když vkročíte do kempu i v jinou dobu, než se koná Woodcampu, tak první co uvidíte je stodola a v ní minirampa. Ta má neskutečně přátelský radius, takže na ní vrátíte vše co umíte do deseti minut a pak už jedete nový věci. Z mini uděláte pár kroků a jste v betonovém bowlu. Hned nad ním se zaseknete na luxusní trampolíně, která se pro AMB výpravu stala doslova zásekem.


 


Nad trampolínou se nachází první, menší skatepark. Jsou tam nízké banky a radiusy, prostě ideál na učení omladiny. A nad ním je to čím je kemp výjimečný. Férova plaza s raily, s hubbami, s bednami, s banky, s radiusy, prostě se vším.


 


Marek Štefan backside 5 - 0. / foto: Vašek Žalud

 


Do této parády jsme přicestovali na čtyři dny s výše psanou sestavou, kterou doplnil ještě Vašek Žalud a byli to čtyři dny plné skateboardingu, družby s Poláky, skákání na trampolíně a pomyslným vrcholem bylo i Ambassadors demo. Celý kemp, to jest sto dětí, se přesunul do skateparku, kde za jejich mohutné hlasové podpory proběhla téměř hodinová session. Akce dopadla na výbornou, riders diktovali, vraceli a prckové z toho měli mega zážitek.  Však uvidíte ve videu.


 


Z celé akce vznikly i další videa, kterými jsou Sérka s Markem Štefanem a A Few Ttricks s Tomášem Weimannem a s Martinem Pekem a Martin navíc natočil i short edit welcome pro AMB. Navíc pro fandy Martina Peka tu máme odkaz i na jeho facebook fan page. Prostě produktivní zájezd a jestli budete mít někdy cestu kolem, určitě se stavte. Stojí to za to!


 


Maxim Habanec frontside nosebluntslide. / foto: Vašek Žalud
Martin Pek backside nosegrind. / foto: Vašek Žalud
Večerní grilovačka. / foto: Vašek Žalud