U Ambassadors naskladnili novinky od Bones a dalších značek

Vydáno: 09.08.2022

Na sklad Ambassadors přišly další novinky od značek jako jsou Bones, Powell Peralta, Thrasher, Mini Logo, Shorty´s nebo třeba Silver Trucks a je si z čeho vybírat!

Novinky od značek Bones, Thrasher, Powell Peralta, Silver, Shorty´s a Mini Logo na skladě!

 

Mezi novinkami nechybí nová kolečka od Bones nebo taky trička. Zároveň se znovu doplnily i promodely ve tvrdosti 103A - mezi nimi nechybí kola Felipeho Gustava, Aureliena Girauda, Matta Bergera nebo třeba Marka Zápražného. A došlo i k doplnění i oblíbených Bones OG 100´s, které seženete za super peníze. 

Promodely koleček Bones ve tvrdosti 103A

 

Všechny fanoušky legendární značky Powell Peralta určitě potěší novinky v podobě koleček. Dorazily totiž sady jak do parku, tak i na cruisera. A kromě toho se naskladnily i promodely desek Charlieho Blaira nebo Scotta Decenza.

Novinky od legendární značky Powell Peralta

 

Mezi dalšími novinkami přišlo i několik kousků triček a mikin od Thrasheru a zároveň dorazily i nějaké časáky, které ale hodně rychle mizí - tak moc neotálejte.

Novinky z kolekce BTS 22 od Thrasher

 

Kromě toho kluci naskladnili i další hardware od Shorty´s, kde nechybí ani čistič gripu nebo taky praktický vosk, nebo taky další barevné varianty asi nejlepšího téčka na trhu od Silver Trucks. A v neposladní řadě došlo k doplnění koleček od Mini Logo v C-cutu - takže jestli hledáš kolečka za super peníze, Mini Loga jsou jistota.

Novinky od značek Silver, Shorty´s nebo C-cut kolečka MiniLogo