The Mighty Handful Video

Vydáno: 08.07.2023

The Mighty Handful video je nejnovější počin z dílny Vadima Abramova. Vadim ti v následujících řádcích představí hlavní motivace projektu a nesnadné podmínky, za kterých vznikal. 

Tři roky jsme skejtovali na planetě Zemi; bez jakýchkoliv hranic nebo národností. A proč vlastně?

Sám sebe mohu popsat těmito slovy:

„Napůl Rus, napůl Ukrajinec Vadim Abramov, majitel Critically Endangered skateboards, neztotožňující se s ničím jiným než s přírodou, soucítící s občany Ukrajiny a tesknící po svém milovaném městě Kyjevě. Spoluprácí se značkou Larry pants se mi porařilo spojit mnoho přátel.“

Citím velkou bolest. Na Ukrajině mám víc příbuzných než v Rusku a taky byli málem vybombardováni, ale naštěstí přežili. Některé vojenské základny stojí poblíž domů mých příbuzných v Žitomiru.

Kyjev je moje nejoblíbenější město na světě a Almaty je druhé. Prožíval jsem si ty nejlepší časy v obou městech. Nyní žiju v Almaty (Kazachstán) a mám pocit, že stále žiju v roce 2013. Nemůžu uvěřit tomu, jak se svět po roce 2014 ubírá.My jen chceme zpátky svět, kde se neválčí. Jako když jsem byl v Kyjevě v roce 2018, bombil kopec a dělal 5-0 na Maidanu v Revolutions on Granite.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vyprávět můj příběh o tom, jak skejtuju se svými přáteli. Nejen pro zábavu, nejen aby jsme bláznili, ale pro Mír. Děkuji.

The Mighty Handful je výsledkem spolupráce Critically Endangered Skateboards a Larry Pants.

Skaters: Evgeny Mumrenkov, Dmitrii Avdeev, Artem Kruglikov, Vadim Abramov, Andrey Fedotenkov, Timur Dobryanskii, Vlad Zhitnyuk, Alexandr Tingaev, Daniil Smirnov, Roman Rudenko, Serafim Illarionov, Magomed Ashurbekov, Ruslan Zahar Brody, Nikolaev, D. Natočili George Obukhov, Pavel Sedov, Evgeny Mumrenkov

Editace: Vadim Abramov & George Obukhov