Sheckler, Foy, Wright a další red Bull riders na Drop In Eurotour v Praze!

Vydáno: 27.09.2022

 

Aktualizovaný harmonogram:

10:30 - 11:30
Otevíráme brány do areálu

11:30 - 15:00
Představení riders
Skate Demo
Best tricks
Autogramiáda

15:30
Afterparty: Yzomandias a NobodyListen
 
 

Ryan Sheckler, Zion Wright, Jamie Foy, Alex Sorgente, Torey Pudwill, Margie Didal, Felipe Gustavo a Maxim Habanec. To je kompletní sestava Red Bull riders, kteří vyrazí na konci září na tour a nechybí ani pražská zastávka!

24.9. Skate Agora skatepark, Barcelona
26.9. La Friche skatepark, Marseille
28.9. Mystic Skatepark, Prague
1.10. North Brigade Skatepark, Cologne
2.10. Noord Skatepark, Amsterdam

Jamie Foy, Gustavo Ribeiro, Zion Wright nebo Ryan Sheckler. Tak tihle pánové, kteří se snad narodili se skatem na nohách a zná je celý skateboardingový svět, předvedou své umění ve středu 28. září na pražské Štvanici v rámci Red Bull Drop in Tour a nebudou sami. Mezi dalšími jezdci, kteří udávají ve světě skateboardingu směr, se objeví i česká skateboardingová hvězda Maxim Habanec. Vstupné je zdarma.

Celkem 5 měst, které neodmyslitelně patří na skateboardingovou mapu světa, bude hostit na přelomu září a října partu nejlepších skateboardistů světa. Vedle Barcelony, Marseille, Kolína nad Rýnem a Amsterdamu to 28. září bude i Praha.

Současné hvězdy i legendy
„Kromě toho, že přijedou jezdci, kteří se umísťují na největších závodech, jako Jamie Foy, který je známý svým inovativním pojetím, Zion Wright, jenž je považován za génia na skatu, nebo Felipe Gustavo, který platí za jednoho z nejkreativnějších skateboardistů, se tu objeví i obrovské legendy, mezi které patří například Ryan Sheckler, na kterém jsem doslova vyrostl,“ přibližuje hvězdnou sestavu Red Bull Drop in Tour český uznávaný jezdec na skateboardu Maxim Habanec. Ten se akce zúčastní se svou crew.

Pokud si myslíte, že skateboarding je doména mužů, v Mystic parku na Štvanici se přesvědčíte o opaku. „Přijede i Margielyn Didal, filipínská zlatá medailistka z Asijských her a třetí na Tampa Women’s Open v roce 2020,“ doplňuje výčet jezdců Maxim Habanec.

Zážitek nejen pro skejťáky
Skatepark Mystic na pražské Štvanici zažije 28. září od 11. do 15 hodin našlapanou show, na které by neměl chybět žádný fanoušek skateboardingu. „Jsem velmi rád, že Praha zažije skateboarding na takové úrovni, a rozhodně si ho užijí jak skejťáci, tak i lidé, které zajímá skateboarding jen okrajově,“ zakončuje Maxim Habanec svou pozvánku.

Red Bull Drop in Tour

  1. září 11.-15.00

Mystic Skatepark Štvanice, Praha 7

redbull.cz/dropintour

 
Více o tour na stránkách rebull.com a na události Facebook.com.