Ryan Sheckler a jeho zabitý part "LIFER" (+ dokument)

Vydáno: 28.07.2023

Zhruba před dvěma týdny jsme tu měli trailer na nový street part Ryana Shecklera pro Red Bull, ke kterému současně vyjde i dokument z průběhu natáčení. Tenhle čas právě nadešel a od dnešního dne se na Red Bull TV můžeme konečně podívat, na čem v posledních třech letech Shecks pracoval!

Přestože si před natáčením prošel strašnou a musel na operaci s kotníkama na obou nohách, během natáčení utrhl vazy v koleni a potom se dával dohromady (navíc i z dalších zranění), plus se mu v mezičase narodilo taky dítě, na skateboardingu to není vůbec znát. Part je plný bangerů a je vidět, že obří flipy přes všechno a ze všeho jsou pro Ryana pořád denní chleba a stejně tak i hodně šílené spoty, ale i hrozný! Ať už jde o ditch spoty, obrovský airy přes ploty, nebo sem tam i raily, o troškaření rozhodně nemůže být řeč. A poslední čtyři triky mluví úplně za vše!

K tomu všemu ještě navíc vychází zmiňovaný dokument "Rolling Away", ve kterém se podíváme  na období natáčení do partu, přechozí zranění, ale zároveň i dojde i na pohled na natáčení partů/skateboarding celkově. O svůj pohled se podělí i Paul Rodriguez, Geof Rowley, Tony Hawk nebo třeba filmer Ira Ingram. A nemůžou chybět ani BTS záběry z natáčení last triků!

Part "Lifer" si zatím můžete přehrát na Red Bull TV 

Dokument "Rolling Away" je ke zhlédnutí taky na Red Bull TV