Report z qp bowl session XIV.

Vydáno: 09.01.2022

Koncem loňskýho července proběhla už legendární akce qp bowl session XIV. , které nikdo neřekne jinak, než Colda Camp.

Všechno začalo už ve středu 28.7., kdy do Černovic dorazil první pár kámošů  –  Mates s Kačkou z Klecan. Ve čtvrtek se už začali sjíždět klasický partičky od Budějic, Plzně, Pelhřimova a Prahy. Dorazil tak Zrza, Mates Lucuk a Havroš s rodinama, Jurda, Píla, Žíža, Brett a další. Ten večer tak začala první skate session v úzkém kruhu kámošů, která pozvolna přešla do popíjení a vedení všemožných inteligentních debat do ranních hodin.

Pátek se Černovice probudily do slunečnýho počasí a tak nic nebránilo skateboardingu už od rána. Jelikož je Coldův bowl hned u koupaliště, tak lidi střídali pojezd s koupačkou a návštěvou místního kiosku, takže nikde nevznikaly zbytečný tlačenice a pohodová atmosféra se táhla celým víkendem. Na večer měl Colda naplánovaný promítání pohádek pro mladší partičky a starší tak mohli pokračovat ve fellení u kiosku, obytných aut, kterých každým rokem na týhle akci přibejvaj a samosebou u bowlu.

Během noci se přes nás přehnala bouřka, která sice většinu lidí rozehnala, ale ráno byla pryč a skateboarding mohl pokračovat. Na sobotu byla opět naplánovaná pohodová session bez zbytečnýho soutěžení a předhánění se. Obrázek o tom, kdo je v čem nejlepší si každej udělal sám pro sebe a to stačí. Večer se blížil a tak se začal připravovat prostor pro koncerty spřízněných kapel  jako každý rok.
Popařilo a zamoshovalo se na kapely – Švagrův Punk, Unsolved Case, Mullethead a Dr. Mulo.

Krásný zakončení víkendu, bez kterýho by léto nebylo léto! Všichni děkujeme Coldovi za to, že se můžeme každej rok v Černovicích potkat a už se těšíme na příští rok.

Díky, čau!  

Text Žiža, foto Panker, video Colda.