Primitive vydává dokonalé video "DEFINE."

Vydáno: 06.06.2022

A je to tady! Dlouho očekávané další full-length video z dílny jednoho z nejlepších skate týmů je online. Primitive po fyzických premiérách posílá svoje „Define“ video i na YouTube a na vás čeká hodina brutálního skejtování.

Ono už hned po prvním partu je jasný, že tohle bude nářez – protože video otevírá bez nějakých natahování Paul Rodriguez. No a pak už jedeme rovnou z kopce: Wade Desarmo, Tiago Lemos, JB Gillet, Miles Silvas, překvápko a nový přírůstek do týmu Dylan Jaeb, Robert Neal nebo týmová montáž, po které přichází pro nás hodně očekáváný part Marka Zápražnýho! Po Markovi nás čeká už Kyonosuke Yamashita, Trent McClung, Brian Peacock, Spencer Hamilton, Tre Williams, Pedro Biagio nebo Franky Villani. A jak by řekl Horst Fuchs: „To ještě není vše!“ Ještě na nás totiž čeká last part Carlose Ribeira. Jestli vám neležela brada na zemi do teď, tak po jeho partu už určitě bude! 

Závěrem se určitě musí zmínit i další jména, a to Alan Hannon, který stojí za editem a hlavní kamerou, plus zbytek filmerů (Eric Iwakura, Jake Leger and Alex Kissinger), protože bez nich by nebylo na co koukat! 

Trikově i vizuálně je video prostě naprostá bomba a všem doporučujeme vyšetřit hodinu volna na tuhle pecku!