Mistrovství světa 2022 Sharjah - disciplína Park

Vydáno: 10.02.2023

 

Minulou neděli ukončilo velkolepý finále streetovou část na Mistrovství světa v Sharjah a nyní je na řadě další disciplína, kterou je Park. Je dopředu jasný, že půjde o obrovskou show, protože startovní listina je plná velkých jmen. Pojďme mrknou na prozatím známý výsledky a na vysílací časy, kdy budeme moci opět sledovat semi a finále.

 

Přímý přenos Park:

Sobota (11. února)

  • Ženské semifinále - 12:00 - 14:45
  • Mužské semifinále - 15:30 - 18:15

Neděle (12. února)

  • Ženské finále - 14:10 - 14:55
  • Mužské finále - 15:25 - 16:10

 

 

Kvalifikace:

Do parku vyrazil naší zemi reprezentovat Tobiáš Jírovec. Další českým skejtrem, který Park jel, byl Jan Tomšovský, který si ale hradil vše z vlastní kapsy. Tihle dva, stejně jako ostatní, kteří nebyli předkvalifikovaní. Top 5 skejtrů umístěných ve světovém olympijském žebříčku (ženy a muži) a majitelé medailí z OH V Tokiu, nemusí jet kvalifikaci a jsou rovnou oprávnění pokračovat v další fázi závodu. Skejtři, kteří jsou umístění mezi 6. a 30. místem v tomto žebříčku jedou automaticky kvalifikaci. 

 

Kvalifikaci už máme v tuhle chvíli za sebou a víme, že Tobiáš Jírovec skončil na 75. místě a Jan Tomšovský na 100. místě. Dále najdete kompletní výsledky kvalifikace Mužů a Žen a rovnou i výsledky čtvrtfinále žen. 

 

Výsledky kvalifikace Muži:

Výsledky kvalifikace Ženy:

Výsledky čtvrtfinále Ženy: