IMPURE NOT SO SURE + Ondra Zechovský interview

Vydáno: 07.02.2023

 

Každej, kdo někdy natáčel skejtový video ví, kolik utrpení a bolesti se za tím skrývá. Nejen odjetý triky, ale i záběry ze samotnýho procesu se hromadí a čas od času se někdo rozhodne pročistit disk a ze záběrů plnejch emocí, bolesti, záchvatů a beznaděje, vznikne B-side edit, kterej nám všem připomene, že skateboarding je kurva, a kdo se jí chce zavděčit, ten se musí ohánět. S takovým editem přichází i alkobaroni Impure, doplněným o rozhovor s Ondrou Zechovským, kterej poskytne širší náhled do zákulisí točení videa a mnohem víc.


Ahoj Ondro Missin!
Zdravím všechny příznivce poctivého skateboardingu!

Přestože si se k natáčení videa připojil až v pozdní fázi, očividně si strávil hodně času na zemi. Najde se bail, nebo dokonce úraz, kterej bys “rád” vzpomenul?
No, při natáčení videa to ještě nebylo tak hrozný, přestože jsem se celou dobu potýkal s vymklym kotníkem. Co se ale týče nejbližší doby od premiéry a ještě dřív, než ostatní premiéry proběhly, to bude určitě otřes mozku ve Vídni. Nepamatuju si tak 7 hodin, až po tom otřesu se mi rozsvítilo a něco si pamatuju, haha. Sanitka, šití, následné hledání Ekati okolo nemocnice a naháněni Franka po Vídni, protože měl vybitej mobil. Nutno dodat, že pojištění na takovýhle situace jsem samozřejmě neměl.

 
To zní jako super výlet! Z rawcut videa je vidět, že v některých momentech, docházelo v beznaději skoro až na slzy. Přiblížíš příběh za Holovskýho breakdownem v Budějovicích?
Hahaaa. Nejdřív bych chtěl upozornit, že Ondru znám spíš jako pohodovýho člověka. Z příběhů jsem se doslechl, že to chudák už jednou odjel nejlíp, bohužel se, doufejme tomu, že náhodou, clip ztratil. No, jeli jsme tam v podstatě jenom kvůli tomu, aby to dal, to musel bejt pod tlakem, jak kráva už po cestě. Cesta ke spotu taky výborná. Nakonec jsme strávili na tom spotě několik hodin, Ondra desítky, ne-li víc, pokusů. Emoce se střídaly jak na běžícím páse. Agrese, beznaděj, smutek. Po několika hodinách a několika výletech pro pivo, to nakonec vyšlo nejlíp a nastal čas oslavovat!Thats the way she goes! Když je řeč o Holovským a pivu, jedno z posledních Impure videí je reklama na jeho vlastní pivo, ke který si i sám vymyslel zábavnej scénář. Dalo se pivo pít a budou další várky?
No, nejenom to, že se dalo pivo pít, bylo po čertech dobrý. Ondra je sládek jak hovado. Yes, scénář mě pobavil a následná after k oslavě je na úplně jinej příběh. Co se týče dalších várek, asi se necejtím natolik kompetentní odpovídat na tuhle otázku. Můžeme jen spekulovat a doufat!
Velkou afterparty zasloužil i Pepův ender, kterej mu dal hodně zabrat a kterej padnul těsně před plánovanou premiérou v Teplicích. Kolikrát se musel na spot vracet a jak natáčení probíhalo?

Jono, ta afterparty by si zasloužila samotnou kategorii na stránkách pro dospělý. Hele 6 dnů, milion pokusů? Bože, odpověď na to možná ví Frank z třídění videí. Nedokážu si představit, kde vzal Pepa psychickou i fyzickou sílu na to, to dát, každopádně se vydařilo. Nechci ho přirovnávát k Ježíšovi, ale určitě potil krev. Slzy proběhly až při odjetí triku. Dostával neskutečnou podporu celou dobu a to i od lidí, který šly jenom kolem, skvělý. Furt to nechápu a je to pro mě ikonický. Pepo, seš král!
 
Pepa je dříč a jde si tvrdě za svým! Jaký jsou plány bandy na tenhle rok? Tours? Videa?
Tyjo, doufejme, že tenhle rok bude klidně i víc našláplej, než ten minulej. Určitě jsou v plány tours s dodávkou po ČR. Můžem třeba i doufat, že někdo vydá vlastní part. No a parties bude dost, co si budem. Jako ukončení sezóny se chystáme podívat se někam do tepla, z toho určitě nějaký video taky kápne. Snad ještě přijdeme s nějakejma menšími projektama, ať jenom nesedíme v hospodě.

Super, díky za pokec Ondro! Máš nějaký slova na závěr, který bys rad zanechal?
Mám bejt upřimnej?

Jako u zpovědi!
Samozřejmě bych chtěl poděkovat celýmu IMPURE teamu, kterej mě vzal pod svy křídla. Dál mámě, to je jas a v poslední době i @kristie.kardio, která mi zlepšuje náladu. No a poslední slovo. Jsem v Dobřanech, cpou do mě rivotrily, tak snad dávaly všechny odpovědi alespoň nějakej smysl, haha. Mějte se rádi, mír a lásku všem!