HUF, Dickies, Antix, The North Face a spousta dalších top značek na Ambassadors.eu plus výsledky soutěže!

Vydáno: 18.11.2022

Na eshopu www.ambassadors.eu přistála v poslední době spousta nových značek. Značky nové nejsou, ale pro eshop zaměřený spíše na hardware nové jsou. A že to jsou velké pecky jako HUF, Dickies, Antix, The North Face a další které si představíme v tomto článku. Vše zároveň provázela i  soutěž na Instagramu, kde svého majitele našli triko Dickies, mikina The Hundreds a kulich od The North Face. Pravidla byla jednoduchá a výsledky najdete v článku.

 

Antix - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

4:3 místo 4K, kazeta místo paměťové karty, kvalita před kvantitou: ANTIX. Spojeni láskou k VX1000, ANTIX Hardware začali s několika členy projektu, kteří v počátcích vzdali hold zlaté éře pásek a videokazet. ANTIX zůstává věrný svým principům a nabízí pouze vysoce kvalitní streetwear. 

 

Dickies - na www.ambasssadors.eu najdeš zde

Společnost Williamson-Dickie byla založena v roce 1922 v Texasu ve městě Fort Worth. Začínala původně jako fabrika na montérky a svou kvalitou se stala největším výrobcem pracovního oblečení na světě. Dnes je Dickies součástí ikon mezi značkami městské módy. Dickies ve svých produktech vychází z tradice oblečení pro pracovní podmínky, a přitom čerpá inpiraci z životního stylu stoupenců streetu, urban stylu nebo popkultury. V případě skateboardingu pak najdeš v týmu Dickies jména jako je Jamie Foy, Guy Mariano, Vincent Alvarez, Jake Hayes, Tom Knox, Zack Wallin, Mike Anderson a další.

 
Etnies - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Etnies se sídlem v Lake Forest v Kalifornii byla jednou z prvních globálních značek skate a alternativních sportů. Společnost byla založena v roce 1986. Založil ji Pierre André Sénizergues po skončení své profesionální skate kariéry. Kromě svého cíle poskytovat produkty, které jsou vynikající v designu, technologicky vyspělé, pohodlné a stylové, Etnies také aktivně ovlivňují životy svých zákazníků a pracují v souladu s životním prostředím.


HUF - na www.ambasssadors.eu najdeš zde

Zakladatel HUF Kieth Hufnagel vyrostl na skateboardu v drsných ulicích New Yorku 80. let. Patřil k rané pouliční skejtové generaci, která se objevila v kotli městských subkultur – hip hopu, punku, graffiti, streetwearu a dalších undergroundových hnutí. V roce 1992 se Hufnagel přestěhoval do San Francisca a stal se profesionálním skateboardistou, což mu dalo možnost cestovat po celém světě. V roce 2002 otevřel první butik HUF v netradičním bloku v sanfranciské čtvrti Tenderloin, kde se pod jednou střechou spojily nejuznávanější značky skate, streetwear a tenisek. Postupem času Hufnagel uvedl na trh svou vlastní kolekci, asimilující do jednoho labelu to, co považoval za ztělesnění ducha skateboardingu a pouliční kultury.

 
LRG - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Lifted Research Group je společnost určená ke svržení mas naším vlivem. LRG se zaměřuje na ty, kteří se svými vášněmi snaží platit nájem. Představte si nás jako podpůrnou skupinu pro nezávislou a undergroundovou kulturu. Snažíme se umístit pozornost tam, kde si myslíme, že skutečně patří, protože je to mnohem víc než oblečení a koncepty, je to způsob života. LRG, inovativní esence pro každého.

 

Napapijri - na www.ambasssadors.eu najdeš zde

 

Značka Napapijri byla založena v roce 1987 Giulianou Rossetovou, jejíž rodina vlastní Saint-Roch, nejstarší palírnu v regionu Aosta Valley. Následně koupila Green Sport Monte Bianco S.p.A., malou společnost zabývající se batohy od turínských řemeslníků. Centrála byla přesunuta do Quartu a zpočátku začala vyrábět batohy a cestovní tašky s asi patnácti zaměstnanci. Bering Bag, voskovaná plátěná taška prodávaná cestovatelům, byla prvním produktem nesoucím jméno Napapijri. V roce 1990 společnost expandovala do oblasti sportovního oblečení a představila svou typickou bundu Skidoo, lehkou bundu odolnou proti dešti, navrženou pro extrémní teploty. Samotný název značky je variací finského slova „napapiiri“, což znamená polární kruh. Norská vlajka se používá k evokování extrémních podmínek této země, dramatické krajiny a tradice slavných objevitelů.

 

New Era - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Dlouhá historie značky New Era sahá až do dvacátých let minulého století, kdy E. Koch začal s výrobou klobouků a čepic. S rostoucí popularitou baseballu v USA se postupně zaměřují na kšiltovky a v roce 1934 začali s jejich prodejem. V dnešní době naleznete na kšiltovkách New Era loga teamů NBA, NHL, MLB a NFL. Nová módní vlna, která přinesla opětovný zájem o kšiltovky New Era, přišla v roce 1996, kdy kultovní režisér Spike Lee osobně požádal firmu New Era o kšiltovku svého oblíbeného týmu „New York Yankees“. V roce 2005 přišla New Era s novým logem a sloganem: „Originators Of The True Fitted“. Vyber si i ty stylovou kšiltovku.

 
Parlez - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Parlez je značka pánského oblečení, která byla založena v roce 2012 a sídlí v Bristolu ve Velké Británii. Snaží se vytvářet vysoce kvalitní oděvy vyrobené pro každodenní život a nabízí celou řadu dresů, střihů a doplňků. Kolekce byly vždy silně ovlivněny historií a estetikou jachtingu ve spojení s vlivy, které sahají od cestování, klasického pracovního oblečení až po ikonické éry designu. Značka Parlez myslí i naši planetu a proto používá pouze rozložitelné obaly a tam, kde je to možné, používají recyklované materiály. Všechna trička jsou vyráběna z certifikované organické bavlny GOTS a od 2023 bude všechno oblečení výhradně z organických, recyklovaných nebo udržitelných látek.

 

 

Preach je značka, která žije z lidí kolem každého z nás, každý den. Protože každý má svůj příběh, který může vyprávět. Příběhy, které byste nečekali. Příběhy neúspěchu, úspěchu, smutku a štěstí. Pro Preach to není o produktech. Jsou to lidé, kteří tvoří značku. Preach se stal prostředkem ke sdělování toho, co cítíme, co si myslíme, jak vidíme svět. Od roku 2019.

 

Primitive - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Primitive skateboarding je společnost, kterou založil v roce 2014 profesionální skateboardista Paul Rodriguez (aka P-Rod). Primitive Skate se zrodil z hluboké vášně a lásky ke skateboardingu. Snaží se pozvednout jezdce po celém světě tím, že je povzbuzují, aby se neustále zlepšovali a poskytují jim špičkové vybavení pro skate, které jim pomůže zlepšit jejich dovednosti a styl. Podporu a vedení jim poskytuje jejich silný tým jezdců včetně Marka Zápražného, Milese Silvase, Carlose Ribeira nebo Tiaga Lemose, kteří jim pomáhají testovat jejich produkty. 

 
RVCA - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

RVCA založil PM Tenore a znamená rovnováhu protikladů. Název RVCA vznikl především z písmen "V" a "A", které symbolizují rovnováhu protikladů jenž spolu souvisejí: žena x muž, příroda x industrializace, minulost x současnost. Budoucnost. Dnes. Zítra. Život. RVCA je značka životního stylu, řízená designem, bez procházejících trendů. RVCA se přirozeně objeví na policích butiků, stejně jako v místním skate shopu. 

 

The Hundreds - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

The Hundreds je komunitní streetwear značka a mediální platforma s důrazem na "People Over Product". Oblečení The Hundreds, které v roce 2003 založili Bobby Kim (Bobby Hundreds) a Ben Shenassafar (Ben Hundreds), připomíná pracovní oděvy z 90. let a kmeny kalifornské subkultury. Značka The Hundreds je také ceněna pro kolaboraci s významnými partnery, např. adidas, Disney, NBA, Batman, Garfield a Jackson Pollock. Pod hlavičkou The Hundreds tak vzniká nejen oblečení, boty a doplňky, ale třeba i časopis.

 

The North Face - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Nikdy nepřestali objevovat a proto jsou tady více než 50 let. The North Face pro tebe vyrábí oblečení a sportovní vybavení, které předčí tvoje očekávání. Díky kolaboracím s ikonami streetwearu a fashionu, jakou jsou Vans, Supreme, Gucci apod. se značka etablovala i v městských šatnících. 

 
Urban Classics - na www.ambasssadors.eu najdeš zde
 

Urban Classics. Německá značka, která dokázala jednoduše skloubit jednoduchost a aktuální trendy. Každou sezónu přinášejí to nejkvalitnější a nejpohodlnější oblečení od hlavy až k patě a zakládají si na minimalismu. V nabídce také naleznete spoustů zajímavých printů s nimiž vždy vyniknete v davu. To vše od roku 2005.

 

SOUTĚŽ NA INSTRAGRAMU!

 

Na Ambassadors a Skaterock Instagramu probíhala soutěž do 16. 11. a pravidla byla easy:

- sleduj @ambassadors_ & @skaterockcz
- lajkni post
- označ 3 kámoše
- sdílej post do story
- článek máš už přečtený!

a výherci jsou:

Mikina The Hundreds @moony. san
Triko Dickies @lucie.martinkova
Kulich The North Face @bohm.maaax

Gratulace a všem díky za účast!