Na kus řeči s Tomášem Vintrem o SLS v Los Angeles

Vydáno: 01.09.2018
Akce Street League jsou jasným vůdcem mezi akcemi, co se kvality skateboardingu a organizace týče. Spousta z vás už se určitě na nějakou SLS dostala, ale v Los Angeles byl asi málokdo. Proto jsme se optali Tomáše Vintra na pár otázek, aby nám předal své pocity a zážitky.

 

Čau Tome, určitě si na Instagramu všimli i ostatní, že sis udělal výlet do LA na zastávku SLS World Tour. Jaké to je vidět vše z bezprostřední blízkosti místo živého přenosu doma na gauči?

Je to super, ale můj pohled na akci je zkreslenej, protože jsem byl už na hodně SLS a hodně z lidí, kteří jezdí závod, jsou mojí kamarádi, se kterými jezdím pravidelně, takže to nedokážu posoudit z hlediska diváka. Každopádně je to skvělé a každému to moc doporučuju zažít naživo. Já řeknu jen to, že jsme všichni nejvíc fandili Mannymu, aby to konečně vyhrál. Alespoň, že trefil 2x 9 club.

 

https://www.instagram.com/p/Bk-qAHhgpbQ/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

 

Měl jsi vstupenku jako obyčejný smrtelník nebo jsi měl nějaký VIP ticket s fajn místy k sezení a volným pohybem?

Nevím, jaký je mezi nima rozdíl. Měl jsem Team Managerskou pásku, tudíž na vstup všude, kde jezdci. Stejně jsme ale seděli na tribuně, protože jsme si koupili pivo a fandili hehe.

 

Netušíš, proč byl Boo Johnson odveden policií?

Tuším a vím...:)

 

Jak bys srovnal Street League s naším Mysticem? Jaká panuje na místě atmosféra, nálada a je i nějaký doprovodný program?

Na tuhle otázku ti bohužel nedokážu uplně adekvátně odpovědět. Jedná se o dvě diametrálně odlišné akce.

 

https://www.instagram.com/p/Bk_OkKyhb8o/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

 

Setkal ses nakonec s Yutem na obědě? Jaký je jako člověk? V angličtině ještě sice zaostává, ale třeba to šlo poznat. Ze záběrů vypadá skromně.

Yuto je super, znám ho už od jeho jedenácti let, kdy přijel do Jižní Korei a porazil mě tam na závodech. Tenkrát jsem mu zazlíval, že jsem kvůli němu byl druhej. Je to super týpek. Milej, hodnej, skromnej, vtipnej. Bydlí s námi v baráku. Tedy spíš řeknu já i Yuto bydlíme v baráku u kluků ve Valley. Oba jsme tam jako dlouhodobí hosti, takzvaně "na obtíž všem ostatním"