Testovačka novýho přírůstku v Gold JZD dopadla na výbornou - "Attic"

Vydáno: 31.01.2020
Na oslavu vzniku nový sekce ve známém DIY království Gold JZD, spunktoval pan domácí, Arnošt Ceral, zatěžkávací zkoušku, kterou měli na starosti rideři z Ambassadors distribuce.

 

Kamera: Attic crew

Edit: Jakub Šindelář

  

Kdesi v polích stojí ukrytej skvost s názvem Gold JZD a jedná se zřejmě o největší DIY komplex u nás. Ten se od svýho zrodu neustále vyvíjí a postupně i inovuje. Do teď bylo možný zajezdit si jenom v místech, který nebyly krytý střechou a pokud počasí nepřálo, tak se jezdit nedalo, teda kromě minirampy.

 

Těmhle dobám naštěstí už odzvonilo a ke dvěma stávajícím částem Gold JZD a Gold JZD Mini přirostla nejnovější část Gold JZD Attic. Přesně jak název napovídá, tenhle spot se nachází přímo pod střechou, takže je zaručeno jak sucho, tak i teplejší prostředí.

  

Na Atticu pracoval hlavně Arnošt, kterej měl k ruce bandu kámošů, stejně jako při stavbě celýho JZD a finanční částkou přispěla na materiál Ambassadors distribuce.

 

Tohle video mělo premiéru společně s novým Arnoštovým partem a proto ho berte zároveň i jako malou návnadu na pondělí, kdy vypustíme s Arnoštem rozhovor a samozřejmě i našlápnutý fréSh part.

 

Riders: Honza Dostál, Lukáš Růčika, Petr Valný, Pavel Hodyc, Petr Veselý, Karel Raichl, Pepa Havel, Tomáš Kreps, Jakub Jiruška, Michal Včolek, Martin Beránek, Michael Hajn, Ondra Janoušek, Dan Beringer, Jakub Šindelář, René Rypar, Matyáš Havránek, Petr Humpl a Arnošt Ceral.