Snowbitch.cz video mapující cestu Fallen teamu v Čechách!

Vydáno: 18.12.2019

Je tu další video z cesty Fallen týmu v sestavě Chris Cole, Tommy Sandoval, Zach Doelling, Dave Bohack, Adam Arunski a Reggie Kelly. Tentokrát ofiko video Snowbitch.cz, distributora Fallen shoes v ČR a vše dal dohromady Bob Hausner! Ten přidal i osobní dojmy z chvil, který společně s Fallen při jejich návštěvě, strávil. Rozhodně jsme k návštěvě Fallen týmu neřekli poslední slovo!


 

Video/text: Bob Hausner (@bobwithcamera)

Foto: Jan Kantor (@jankantor)

 

Požádali jsme Boba o krátký vyprávění o tom, jak vlastně vypadají takový dva dny strávený ve společnosti Fallen týmu, který s nima strávil od začátku do konce během jejich návštěvy naší domoviny. Jeho pohled na věc si můžete užít níže spolu se super videem a hodně nabitou fotogalerií od Jana Kantora.

Udělejte si klídek a všechno si patřičně užijte.

 

Výběr všeho od Fallen najdete na Snowbitch.cz a zde je video od Vládi Hlaváčka z Časoprostoru.

  

 

Fallen v ČR - pohled kameramana, Boba Hausnera:

 

Všechno začalo vyzvednutím týmu na letišti. Na místo dorazili kluci ve složení Chris, Reggie, Tommy, Adam, Zach, Dee Bo, Andy, fotograf Willow a kameraman Damia Toresero. Na letišti jsme se potkali já, Lukáš Puchta, Martin Švec a fotograf Jan Kantor.

 

Při příjezdu na letiště Martin ale klasicky zajel někam, kam neměl a hned z toho byly oplejtačky s benga. Skoro po dvou hodinách nesmyslnýho vyšetřování už to Martin nevydržel a žádal rychlý řešení, protože na něj čekal celej Fallen tým. Jak to benga slyšeli, tak z jednoho nich se vyklubal bejvalej skejtr, kterej hbitě vypsal lísteček na kilo a Martina propustil.

Když parta vylezla z letiště, byli celk Fallen, který dorazili z Barcelony, vylezli z letadla v tričkách a mikinkách a byli trošku paf z počasí. Proběhlo přivítání a mohlo se skoro vyrazit.

 

Cesta do Budějovic ani vzdáleně nepřipomínala Barcelonu, odkud kluci přiletěli / Foto: Jan Kantor


 

Pro kluky z Fallen bylo docela překvápko, že se vezou na jih Čech do Budějovic, protože si mysleli, že budou celou dobu v Praze. V autě se ale hned zadýmilo, což uvolnilo atmosféru a seznamování začalo nabírat na obrátkách.

 

V Budějicích jsme zašli na oběd, kde se udělal krátkej rozhovor, kterej je vidět i ve videu. Během oběda si Adam oblíbil český piva a během svý návštěvy už je nepustil z ruky, vyzkoušel snad všechny druhy, který jsou u nás k dispozici. Po obědě jsme jeli na ubytování, což byl příjemnej hotel v centru. Po ubytování se hned jelo do budějovckýho Snowbitche, kde proběhlo klasický Meet & Greet. Kluci využili autogramiádu k odpočinku, protože věčný cestování dělá s tělem divy.

 

Společná fotka před českobudějovickým Snowbitchem / Foto: Jan Kantor


 

Ze Snowbitche se jelo na exhibici do Časoprostoru, což je útulný, ale skvělý místo a klukům, v čele se Sonym, letí do Budějovic velkej respekt za to, jak se o to starají. Velký díky letí i za jejich pohostinost, protože nám připravili výbornej gulášek. Kluci se na místě krapet probrali, rozhejbali a vrhli se na demo. Atmosféra na místě byla skvělá a nebojím se říct, že se hecovalo a burácelo mnohem víc, než při pražským demu. Po ježdění se ještě na místě chillovalo, kecalo s fanouškama a užívalo pohody.

 

Adam Arunski při demu v Časoprostoru / Foto: Jan Kantor


 

Potom se vyrazilo do centra na večeři, kde jsme se výborně najedli i napili a krapet i po celodenní šichtě ožili. Z restauračky se vyrazilo na hotel, kde se všichni krapet zkulturnili a vyrazilo se opět zpátky do města, do irskýho pubu, kde už se jelo v klasickým rytmu, pivo, fotbálky, tanečky, klasickej párty mód zhruba do 3 hodin.

 

Uvolněná atmosféra a přátelé kolem, to ke skateboardingu neodmyslitelně patří / Foto: Jan Kantor


 

Druhej den, když jsme se tak nějak probrali, tak jsme si prošli vánoční trhy na náměstí, Chrisovi ukázali tamní metal shop, ze kterýho byl nesmírně unešenej. Pak už proběhlo zabalení všech věcí, nasměrování celý výpravy do aut a vyrazilo se směr Praha. Kluci se tam nesmírně těšili, hlavně Chris, kterej miluje architekturu a nastalo pro ně takový menší zklamání, když jediný, co z Prahy viděli, byla cesta do Pragovky a pak rovnou na letiště.

 

Budějovická momentka a mohlo se vyrazit do Prahy / Foto: Jan Kantor


 

V MaxSpace se kluci nejdřív věnovali českejm médiím, potom se šlo na připravenou autogramiádu, která zabrala zhruba hodinku a půl. Potom se šlo na demo, který oproti Budějovicím trvalo mnohem delší dobu. Kluci se hlavně na park strašně těšili, protože jsem jim ukazoval fotky a videa a oni si tak mohli dopředu i vymyslet nějaký svý triky.

 

Dave Bohack aka Dee Bo při neskutečným 360 flipu transfer přes nejdelší funbox / Foto: Jan Kantor


 

Po demu kluci naskákali opět do auta a vydali se směr letiště, protože letěli zase zpátky do Barcelony. Tam jsme se rozloučili, předali potřebný kontakty a každej se rozjel svým směrem.

 

Za svůj život jsem se setkal se spoustou profíků a musím říct, že Fallen tým byl prostě skvělej. Lidskej přístup, zájem jak o fanoušky, tak i o naší zemi, o náš jazyk. Prostě skvělej přístup, žádný přijet, zajet, shrábnout prachy a zmizet. Kluci se sami nechali slyšet, že by se sem brzo rádi zase vrátili a užili si delší a pohodovější pobyt, aby stihli z naší země vidět co nejvíc.

 

 

Fotogalerie / Foto: Jan Kantor