Nové video a čerstvý drop "35mm skateboards"

Vydáno: 25.03.2021
Tuzemská skejtová značka "35mm skateboards" vydala dnes po delší odmlce týmovou montáž, která je zároveň i lákadlem na nadcházející AMB full lenght video. Celý edit tak doplňuje představení svěžího jarního dropu tří nových designů, na designech si dávají ve 35mm záležet a každý z nich za sebou skrývá svůj vlastní příběh. Je tedy opět na co se těšit.

 

Trojice nových designů 35mm skateboards (po kliknutí na fotografii budeš přesměrován přímo do eshopu "Ambsassadors" do sekce 35mm skateboards)


 

Jak jsme u 35mm zvyklí, designy jen tak nesypou z rukávu, ale věnují jim čas a péči a díky tomu vždy lze očekávat výtečné grafické zpracování, které stojí na poctivých základech a každý jednotlivý design si tak v sobě nese i své osobní pozadí a odkaz.

 

Evolution

 

Design "Evolution" mluví sám za sebe a je vodítkem k celé myšlence 35mm, která se nese v duchu fotografie. Tato grafika představuje vývoj fotografického a kameramanského náčiní od dob jeho vzniku až do dnešních dnů.

 

"Evolution" design (po kliknutí na fotografii budeš přesměrován přímo do eshopu "Ambsassadors" na tento design)


 

Malaga

 

Druhý dropnutý design nese název "Malaga" a odkazuje na nejoblíbenější místo týmu pro skateboarding, kterým je španělské město Malaga.

 

"Malaga" design (po kliknutí na fotografii budeš přesměrován přímo do eshopu "Ambsassadors" na tento design)


 

Beda

 

Třetím kouskem mezi novými designy je grafika s názvem "Beda". Jak mnozí z vás tuší, jde o grafické zpracování legendárního pražského skejtra Pavla Berana. Tento design vytvořil grafik Atd/Art a je odkazem a zároveň poděkováním Bedovi za inspiraci ve skateboardingu a jeho přátelství.

 

"Béda" design (po kliknutí na fotografii budeš přesměrován přímo do eshopu "Ambsassadors" na tento design)


 

35mm skateboard mají o rozsáhlý skejtový tým, který tě svým skateboardingem navnadí k tomu, že hned po zčíhnutí videa sebereš svoje prkno a vyrazíš ven.

Tohle video vzniklo jako montáž 35mm riderů z nadcházejícího AMB full lenght videa s příznačným názvem pro dnešní dobu - Social Distancing. Za kamerou stáli Jirka Novosád, Jakub Šindelář a pomocnou ruku podal i Matěj Višňa. No a na koho se ve videu můžeme těšit? Jakub Šindelář, Rene Rypár, Tomáš Kopáček, Michal Včolek, Petr Humpl, Matyáš Havránek a Arnošt Ceral!