Na kus řeči s Fallen teamem + video z pražského dema

Vydáno: 23.12.2019
Fallen Footwear, nejvlivnější skejtová firma své doby, zažila své znovuzrození. Během letošní evropské tour navštívili také České Budějovice a Prahu, kde jsme měli měli možnost team vidět. Při této příležitosti jsme využili situace a pozvali ridery na kus řeči. Exkluzivní rozhovor včetně videa ze samotného dema v pražské hale Maxspace je tady!

 

Fallen team v pražském Maxspace. Zleva Dave Bohack, Zach Doeling, Chris Cole, Tommy Sandoval, Reggie Kelly a Aaron Arunski. / Photo: Jirka Novosád


Ikonický brand Fallen Footwear za své éry zkrátka pohltil svět skateboardingu. Full video "Ride The Sky" z roku 2008 je dnes nestárnoucí klasikou a na něj navazující dokumentární snímek "Road Less Traveled" tím tuplem. Součástí teamu byla velká jména jako je Chris Cole, Tommy Sandoval, Billy Marks nebo legenda Jamie Thomas, jenž tuto ryze corovou značku v roce 2003 sám založil.
 
Rok 2016 s sebou přinesl smutnou zprávu, a to tu, že produkce obuvi a existence celé společnosti je u konce. Hlava marketingu Chad Foreman nedal na Fallen dopustit a postaral se spolu s Daxterem Lussierem o jeho vzkříšení.  Dnes je team ve složení Cole, Sandoval, Marks, Zach Doelling, Dave Bohack a Zero nováčci Reggie Kelly a Aaron Arunski.

  

Letos jsme byli svědky evropské tour se zastávkami v Českých Budějovicích a Praze. Za to patří velký dík Snowbitch.cz. Právě v pražské hale Redbull Maxspace jsme si s teamem sedli a trochu je vyzpovídali. Jaké bylo zjištění, že Fallen končí, jaký je pro nováčky pocit být součástí nejvlivnější skejtové značky, jaký byl Chrisův odchod z DC do Fallen a jak se dívají na dnešní skateboarding, korporace a instagramové děti? To a ještě více se dozvíte v následujícím rozhovoru, který pro vás připravil redakční crew Daniel Dujsík, Marek Fric a kameraman Jirka Novosád. Ten si pro vás připravil i bonus v podobě editu z nezapomenutelného pražského dema.

 

Rozhovor:

 

 

Video z pražského dema: