Druhý ročník soutěže Skaterock Design 2019 má svého vítěze!

Vydáno: 28.10.2019
Druhé kolo kreativní soutěže s názvem Skaterock Design 2019 je úspěšně za námi. Na rozdíl od toho předešlého, kdy jste se mohli pochlubit svými ilustracemi a malbami, jsme se tentokrát zaměřili na téma „Fotografie."  Kdo se stal vítězem? To se dočtete se níže.

 

Skaterock Design 2019 - winner


 

Během letních prosluněných měsíců plných zážitků po celém světě jste mohli zaznamenat skejtové momenty na svůj fotoaparát či telefon a účastnit se tak naší fotosoutěže. Své štěstí zkusilo hned několik nadšenců. Úkol zněl jasně, tedy vyfotit tu nejlepší fotku, které vystihuje slovo „SKATEBOARDING.“ Konkrétně mohlo jít o samotný trik, push, momentku, fotku party kámošů na společné session nebo jste se mohli vydat cestou více uměleckou skrz detaily, minimalismus, hru se světlem a stíny a podobně. Hodnotili jsme myšlenku a nápad, kompozici a vibe či kouzlo, kterým na nás snímek dýchne. Přihlíželi jsme také na kvalitu a postprodukci/edit fotografie.

 

Všechny kousky jsme poctivě shromažďovali v archívu. Rozhodování nebylo, jak již bývá tradicí, vůbec jednoduché. Pravidla jsou ale dány a vítěz může být pouze jeden. Dnes je den, kdy se prozradíme, jak to vše dopadlo.

 

Vítězem letošního ročníku se stává SIMON BAUER se svou zajímavou analogovou fotografií zachycující interakci skejťáka a jeho psů v prostředí losangelského ditche. Gratulujeme!

Simon se tak může těšit na svou cenu v podobě skate desky s vlastní fotografií a trička s totožným designem. Tato limitovaná edice bude následně v prodeji pro všechny ostatní na Ambassadors. O novinkách vás budeme informovat.

 

Skate dogs. Photo by Simon Bauer


 

Skaterock Design 2019 přinesla kreativním lidem možnost se zviditelnit, zviditelnit se a následně i vyhrát. Na ukázku přikládáme také galerii fotek všech zúčastněných, kteří splnili pravidla soutěže. Pokud se vám tato soutěž líbila nebo máte návrhy na téma pro další kolo, dejte nám vědět na naší Facebook page nebo skrz email info@skaterock.cz. Děkujeme všem soutěžícím a brzy zase na viděnou!