Kam o víkend za skateboardingem?

Léto máme v plným proudu a víkend co víkend se na spoustě míst dějou všelijaký akce. Aby bylo vaše rozhodování snažší, přinášíme tipy, kam vyrazit tenhle víkend za zábavou a samozřejmě za skateboardingem. Nabídka je víc než lákavá - QP Bowl Session v Černovicích, Bláža Memorial ve Svitavách a Slawex contest ve Slavičíně.

 

QP Bowl Session XIV. (Černovice)

 

Legendární černovickej bowl se opět po roce vrací s dalším ročníkem QP Bowl Session a to dokonce už po čtrnáctý. Na místě zahrajou i kapely Dr. Mulo, Mullethead, Švagrův punk a Unsolved Case.

 

 

 

Bláža Memorial (Svitavy)

 

Srdeční pozvánka na třetí ročník Bláža Memorialu, který se uskuteční opět ve skateparku na Cihelně. Akce se koná 31. 7. 2021.

První i druhý ročník přinesl nad očekávanou účast diváků, především z kruhu kamarádů, rodiny, ale i skejťáků, kteří tak dorazili a podpořili celý event. Akce se opět ponese v přátelském duchu při vzpomínce na našeho kamaráda, kterému byl skateboarding nedílnou součástí jeho života.

Těšit se můžete na výstavu a hudební doprovodný program po celý den. Budeme mít nachystaný B. memorial stánek a workshop, kde si můžete vyrobit svoje vlastní placky. Hlavním programem bude tvořit svitavský Skate Local Contest, který si dobil svoje místo na skateboardové scéně v ČR a vznikl právě před dvanácti lety ve Svitavách.  Kategorie jsou vypsané ve streetu, minirampě a best tricku.

Závod je rozdělen do věkových kategorií 6-12 let, 13-17 let kluci, + 18 let, a holky.

Večer po celém závodu nás čeká slavnostní vyhlášení všech vítězů a hudební program. Přímo ve skateparku vystoupí DJ Flux a Filip Konvalinka aka Efko ze svojí solovkou Buldok.

 

Riders se můžou těšit na ceny v hodnotě 30.000,- kč od našich sponzorů. Akce má znova upozornit na rozrůstající se skateboardovou scénu ve Svitavách, která už nutně potřebuje vybudovat nový betonový skatepark. Skateparky aktuálně rostou v česku, jako houby po dešti a proto budeme apelovat na město, abychom brzo měli svůj moderní betonový skatepark.

 

Facebok event: https://www.facebook.com/events/blazamemorial

 

Na akci jsou zvaný všichni skejťáci, rodina, přátelé a veškeré publikum, které chce podpořit tento projekt.

 

Bláža Memorial contest.

 

 

Slavex Skate Contest vol. 7 (Slavičín)

 

Akce proběhne v sobotu 31. července na skateparku ve Slavičíně, kde nám ve dvanáct hodin odpálí závod kategorie Young blood (15-). Hned poté se vrhneme na závod starších (16+). Pojede se klasicky STREET, RAMPA, BESTTRICK a DEATHRACE, který loni sklidil velký úspěch. Pojede se o PRIZEMONEY a hromadu věcných cen.

Pro jezdce i diváky budou k dispozici grilované specialitky a dostatek chlazených, míchaných i nemíchaných ALKO/NEALKO nápojů.

Budeme se na vás těšit a doufáme, že skaters dojedou opět pořádně naložit našemu lokálnímu skateparku. To je zatím od nás všechno.

Tak pozvi kámoše a určitě doraž. Zatím dík a čau. 

 

Facebook event: https://www.facebook.com/events/slavex

 

Může jít o komiks