Tradiční vánoční závody v modřanský minošce

Vydáno: 03.02.2023

 

V Modřanech najdeš v nízkoprahovým klubu Proxima Sociale hodně příjemnou minirampu. Ta je ready pro každodenní ježdění pro každýho, což se teď v zimě docela hodí. Před Vánocema se tam konaly tradiční závody, na který se teď trošku mrkneme.

Dne 19. 12. 2022 proběhly na klubu Garáž v kryté mikrorampě již tradiční skate závody. Klub s mikro rampou provozuje Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež z organizace Proxima Sociale o.p.s, který zde má také zázemí Terénního programu.

Závody se uskutečnily ve dvou věkových kategoriích. Celkem se závodů zúčastnilo 10 jezdců, kteří získali ceny (komplety,desky, hardware) od partnerského skateshopu Darkslide.

Až do března je klub Garáž otevřen široké veřejnosti z řad nejen skateboardové komunity. A to od pondělí do čtvrtka vždy od 19:00 do 21:00 (případně v jiné dny a časy, dle domluvy se samosprávci). Vstup je ZDARMA. Každý den má na starosti jedna z dvojic samosprávců, kteří v tento den za Garáž zodpovídají. Je zde zakázáno konzumovat alkohol či drogy. Více informací získáte buď ve Facebookové skupině (Mikrorampa Garáž Modřany) nebo na Instagramu (skateklub_Garaz) případně u terénního pracovníka Karla na čísle 778 799 983.

Klub Garáž letos slaví 25 let a chystá se menší oslava s dalšími závody. Více informací již brzy.