Horsefeathers ofiko Movemberem!

Vydáno: 07.11.2012
Horsefeathers se stal oficiálním partnerem projektu Movember. Tato akce vyzývá každý rok v listopadu muže z celého světa, aby si vypěstovali knír, a tak pomohli získat finanční prostředky a zvýšit povědomí o rakovině prostaty. Letošním hrdým partnerem projektu je i značka Horsefeathers. Více info zde http://movember.seznam.cz/partneri.


 


Muži, kteří se účastní, jsou nazýváni Mo Bratry a po třicet listopadových dní se stávají chodícími a mluvícími billboardy. Svými činy a slovy na veřejnosti i v soukromí zvyšují povědomí o často opomíjeném zdraví mužů. Zvyšování povědomí a získávání prostředků je velmi důležité především vzhledem k následujícím faktům:  • Každé čtyři hodiny zemře v České republice na rakovinu prostaty jeden muž.

  • Rakovina prostaty je nejběžnější formou rakoviny v mužské populaci v České republice.

  • V České republice je s touto chorobou diagnostikováno každoročně 5 000 mužů, což odpovídá počtu 13 denně.

  • Každoročně zemře na rakovinu prostaty v České republice 1 600 mužů.


 


Značka Horsefeathers vytvořila sérii hrnků a triček s motivem kníru. Prodejem těchto produktů se po dobu jednoho měsíce budou získávat prostředky na konto nadace MUŽI PROTI RAKOVINĚ, které budou poukázány skrze www.movember.com.
Triko Mustache je k dostání ve všech maloobchodních prodejnách Horsefeathers Store, ve vybraných obchodech po celé České republice a na e-shopu Horsefeathers-Store.eu v sekci Movember. Hrnek se symbolem kníru je k dostání pouze v obchodech Horsefeathers Store v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a také na e-shopu Horsefeathers-Store.eu.


 


Horsefeathers má také vlastní team http://cz.movember.com/mospace/team, ke kterému se může každý připojit nebo ho individuálně podpořit. Pro projekt Movember byla vytvořena také limitovaná edice tří pásků Custom belt s různými motivy knírů, která bude součástí online dražby. Aukce bude spuštěna 11. listopadu v 11:00. Celý výtěžek bude opět převeden nadačnímu fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ.