Vyhlášení Nikon foto souteže na Skaterock.cz

Vydáno: 09.09.2016

Prestižní značka Nikon ve spolupráci se Skaterock.cz připravila pro naše čtenáře letní foto soutěž v rámci nového projektu #ElevateTheEveryday (povzneste každodennost).
Do soutěže se mohl zapojit kdokoliv a dvanáct nejlepších fotek bylo vystaveno minulou sobotu v centru Radlická v rámci premiéry FOTR 2016.


Zadání bylo tedy jednoduché a to: Ukažte nám svůj pohled na obyčejné místo ve svém okolí, které ozvláštníte motivem street sportu. Je jen na vás, jestli si zvolíte skate, bike, parkour…


Pro zařazení do soutěže bylo nutné nahrát a sdílet svou fotku na Instagramu a označit profily @nikon_cz_sk a@skaterockcz a hashtagy #ElevateTheEveryday a #Sk8FotoSNikonem


 


Všechnny soutěžní fotky najdete pohromadě na Instagramu na tomto odkaze:  #Sk8FotoSNikonem.


 


Ze všech zúčastněných prošlo pak odborným sítem do úzkého finále pouze dvanáct nejlepších, které najdete níže v galerii.


 


Všichni, kteří se dostali do finále si budou moct své vytištěné fotky vyzvednout v Ambassadors skateboards v Klimentské 24 na Praze 1 v otvíracích hodinách od pondělí 12.9. 2016.
Odkaz na kontakt a otvírací dobu najdete zde: Ambassadors.eu.


 


Všem zároveň děkujeme za účast a skvělé fotky. 


 


A tady je vítězná fotka, kterou vyfotil skater a fotograf Robert Pavlů. Gratulujeme.
Hlavní cenou pro vítěze byl poukaz na fotografické kurzy v www.nikonskola.cz v hodnotě 1490,- Kč, Skaterock deska a triko.


 


Vítězná fotografie v rámci Nikon foto soutez na Skaterock.cz / Foto: Robert Pavlů

 


Robert Pavlů se svou vítěznou fotografií

 


Robert Pavlů se svou hlavní cenou - poukazem na fotografické kurzy v Nikon škole