Nový skatepark v Hrobčících byl otevřen minulou sobotu

Vydáno: 16.11.2014

Severní Čechy svým počtem skateparků za chvíli předčí kdejaký jiný kraj. Po letošním otevření nového betoňáku v Ústí se minulou sobotu otvíral malý skatepark v Hrobčicích. Ty sousedí s městem Bílina, vzdáleném asi jen 4 km. Pokud budete mít cestu kolem, určitě se zde zastavte. 


Malý skatepark je postaven hned vedle zdejšího fotbalového stadiónu a nabízí základní typy překážek. Dva rozjezdový bangy s velkými rádiusy a uprostřed stupňovitý funbox a rádiusovou spinu.  


 


V rámci oficiálního otevření a uvedení do provozu se konala skate exhibice, kam byl pozván Kamil Poč, Jakub Jiruška, Marek Knytl a David Kalina. Bohužel David si dva dny předtím natrhl křížový vaz v koleni a nakonec nedorazil. Nicméně dorazila početná skupina kluků z okolních měst jako je Duchcov, Most, Ústí a další. Mezi nimi byli například Přéma Klement, Martin Šlajchrt, Tomáš Moravec, Fanda Šesták a mnoho dalších.


 



Fanda Šesták z Mostu navíc podpořil výše zmíněné kluky při samotné skate exhibici. Tenhle klučina je hodně talentovanej skater, o kterym v budoucnu ještě určitě uslyšíme.


 


Parádní prosluněnou sobotu si užili všichni, kdo ten den do Hrobčic dorazili a možná se brzy uvidíme na další otvíračce. Už se prej rýsuje nový skatepark v Sokolově. 


 


Jakub Jiruška
Přemek Klement a Fanda Šesták
Marek Knytl
Tomáš Moravec