Přinášíme první díl nového českého podcastu Switch!

Vydáno: 01.09.2022

 

Ondřet Trávníček, Jakub Jiruška, Jakub Šindelář. Nebo také Tráva, Pašík a Šindy. Tahle trojka přináší nový český podcast Switch a za kamerou stojí, stříhá Jirka Novosad. Kdo našel info o Switchi až teď, kopírujeme původní rozhovor a zde je odkaz na trailer.

Kdy poprvý ti proběhla myšlenka na podcast hlavou, jinými slovy jak dlouho trval proces od myšlenky k prvnímu dílu?
No tak to už bude skoro rok. Vlastně hlavním impulzantem si byl Ty tak trochu.

No nekecej, čím jsem si to zasloužil?
Chtěl jsi se mnou udělat rozhovor na Skaterock.cz, kde jsem dlouhý roky pracoval, o tom, jaký to je bejt x let mimo scénu. A jelikož už jsem strašně línej něco psát, tak jsem navrhl, že půjdu klidně do nějakýho podcastu. Ale on tu v tej době žádnej nebyl. Tak jsem si s tou myšlenkou začal pohrávat,  no a teď je tu po mnoha porodních bolestech Switch.  

Šindy a Pašík jsou sestavu od začátku nebo došlo ke změnám v průběhu procesu?
He he, no tohle je celkem zajímavá otázka. Šindy byl první člověk, kterýho jsem oslovil, ale po chvíli odmítl, což mě fakt mrzelo, protože ho znám fakt od jeho dětství a věřil jsem, že nám to pošlape. Ok. Nedopadlo to, tak jsem dělal nějaký další zkoušky a furt to nebylo ono. A nakonec se Šindy dohodl s Jirkou Novosádem, kterej celej Switch produkuje, že to teda zkusí a přizval k tomu mýho dalšího oblíbence, Pašíka. A teď jsme tu.  

Trailer je fajn, leccos napoví a máme se těšit na pořad alá 9 club?
Těšte se na pořad alá Switch  

Kolik padlo piv při natáčení prvního dílu?
Zas to nebylo tak rozjetý. Pár jich bylo a taky nějaká jogurtová vodka.