Deska Ambassadors Deadly Valentine ve spolupráci s Tomášem Vranou

Vydáno: 12.02.2020
Valentýn je za rohem a bude kolem nás spoustu srdíček, červené barvy, zamilovaných hesel a dalších pekelných věcí, ze kterých rozbolí nejedna hlava. Ať už jste příznivcem Valentýna nebo ne, máme pro vás k představení desku Ambassadors, vzniklou ve spolupráci s fotografem Tomášem Vranou a zmíněné srdce je tu doslova jako na dlani! Plus aktuálně probíhá i soutěž o desku.

 

Tomáš Vrana je mladý fotograf, který sám o sobě řekl: "Jsem šikovnej a zábavnej. Moje fotky jsou ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea, zastupují mě produkce v Praze, Londýně a Los Angeles a občas vyhraju i nějakou cenu." Celý rozhovor s Tomášem, odkud pochází citace, najdeš na ihned.cz a další rozhovor je na protisedi.cz. Nemůže chybět ani jeho kompletní portfolio. Z něj jsme vybrali do článku fotku z kolekce Suicidal Pinup a další pochází z Waste Collection.

 

Z kolekce Waste Collection.


 

Z kolekce Suicidal Pinup.


 

Samotná deska Ambassadors Deadly Valentine bude budit rozporuplné reakce, které vznikaly už při samotném vývoji desky. Nicméně sociální sítě zatím naznačují, že to bude oblíbená deska, jako dělaná k Valentýnu, neb sladkých dárků už tu byla spousta a tohle je něco, co jsme tu zatím neměli. Samozřejmě není určena každému a komu se chce zvracet, když jede za řeznickým vozem s tou správnou reklamou, ten si ji asi nepořídí. Ovšem pro ty z vás, co mají v oblibě něco opravdu výrazného a mírně pobuřujícího, to bude to pravé.

Všem přejeme fajn Valentýna, hlavně zdraví a na Ambassadors Facebooku najdete soutěž právě o tuto desku. K vyhlášení dojde přesně 14. 2. a v týdnu příštím se začnou desky rozesílat svým majitelům. Těm, co chtějí mít srdce na dlani.

 

Deska Deadly Valentine.


 

Deska Deadly Valentine.