SKATE GIRLS ART EXHIBITION

Vydáno: 20.11.2022

 

SKATE GIRLS ART EXHIBITION

Kerstin, Ladis, Karolin, Z.KAMA, Cverka, Adél, Natka, PicsRay by Janča

Po kliknutí na plakát budeš přesměrován na facebookovou událost

 

 

Girls Spin Sk8 Wheels srdečně zve na dvoudenní výstavu plnou unikátního umění, skvělé hudby a skateboardingu!

KDY:
26. - 27. 11. 2022

sobota 13:00 - 21:00

neděle 13:00 - 18:00

KDE:

Skate hala v Jízdárně

Císařský ostrov 1098

Praha 7

170 00

 

Oslovili jsme naše skate girls s nápadem vytvoření autorské výstavy jejich děl.

Nápad vznikl v září tohoto roku, kdy jsme jako Girls Spin Sk8 Wheels začali zveřejňovat profily skate girls, abychom ukázali, jak velká tato komunita je :).

Během toho jsme si uvědomili, že holky jsou nejen skvělé skateboardistky, ale také úžasné umělkyně a nesmírně inspirativní osobnosti.
Rozhodli jsme se tak jejich umělecká díla vynést na slunce, aby nezůstala pouze v prostředí Instagramu a díky různorodosti výtvorů jsme vytvořili pestrou výstavu.

 

Těšit se můžete na vybrané obrazy, fotografie a autorské sk8 desky z poslední doby v kombinaci i s několika staršími kousky!

Jedna z umělkyň “KERSTIN” navíc přímo pro tuto výstavu namalovala obraz a desku v barvách Girls Spin Sk8 Wheels, obraz jsme tak nadšeně použili při tvoření pozvánky i plakátu (viz photo). Kerstin posíláme velké díky!

Pro akci jsme využili zcela unikátní prostor, který výstavě dodá kouzlo a nevšednost – nově vzniklou soukromou skate halu v Jízdárně na Císařském ostrově. Tam nyní rozjíždíme spolu s Davidem Rockwellem a Michalem Křížem zimní kurzy skateboardingu Spot Skate Club, pro který nám kluci z Mystic Constructions vyrobili skate překážky přímo na míru. Díky kluci!

 

Vše podstatné o Spot Skate Clubu najdeš na Facebooku přímo tady.

 

V rámci dvoudenní akce SKATE GIRLS ART EXHIBITION budete mít možnost vidět umělecká díla našich skate girls, poslechnout si skvělou hudbu a zaskejtovat si v ojedinělém prostoru Jízdárny.

Těšíme se na Vás!

Girls Spin Sk8 Wheels

Spot Skate Club

Team Jízdárny