Vychází kolekce desek Ambassadors Spring 21

Vydáno: 16.04.2021
Do konce dubna vyjde postupně kolekce Spring 21 od Ambassadors a na její přípravě se podíleli tradičně Jakub Karlík ale i Kamil Zajíček a Lucie Hošnová. V článku si všechny nové kousky představíme a najdete tam i data, hodiny, kdy budou postupně vycházet.

 

Aktuální nabídka desek na www.ambassadors.eu.
Aktuální nabídka desek na www.ambassadors.eu.


 

Takto vypadá aktuální kolekce která jde do světa a pojďme na popis. Promodely jsou jasně poznat a Karel Raichl se našel v seriálu Dva a půl chlapa, Tomáš Stejskal v Hulkovi a Martin Pek v Gatsbym. Tyto designy má na svědomí Jakub Karlík (www.instagram.com/yakokarlik), stejně jako designy Company decks, Safari a Stone.

 

PROMODELY

 

Liška:

,,Promodel Hulk je takovej odraz boje s nepříznivou dobou. Občas je zapotřebí najít a nahromadit v sobě tu ohromnou sílu na to, se se vším vypořádat."

 

Karel:

,,Úkol zněl jasně. Vybrat oblíbenou filmovou postavu. Jelikož nejsem velkej filmovej fanoušek, tak mě napadl Charlie. S jeho životním stylem se, samozřejmě s nadsázkou, ztotožňuju. A taky jsem to chtěl pojmout trochu jinak a zapojit do toho kámoše - No neni Kartmen jako Jake roztomilej?"

 

Martin:

,,Život na skejtu i mimo něj je jedna velkolepá párty a tak je třeba si to užít ve stylu jako Great Gatsby. Na plný pecky. "

 

Za designem Vision, stojí Lucie Hošnová (www.instagram.com/avo.kiiddo/) a za designy Deer a DIY je Kamil Zajíček (www.instagram.com/kamilzajicek), jehož instagram doporučujeme, má tam opravdu pěkné kousky a s designy desek má už také něco za sebou.

 

A k samotným datumům kdy pujdou do světa:

 

16.4. 12:00 - PRO DECKS COLLECTION
17.4. 12:00 - SAFARI, DEER, VISION, STONE, DIY
18.4. 12:00 - COMPANY DECKS COLLECTIONS

 

Rozhodně to ze strany Ambassadors není letos poslední slovo, tak o dalších designech budeme informovat a na webu Ambassadors se podívejtena aktuální nabídku desek z kolekce Spring 21.

 

U příležitosti vydání kolekce jde do světa i video Social Distancing Montage, které přidáváme!

  

Přiložená fotogalerie pochází z nedávno dostavěného skateparku v Satalicích, kde fotil Jakub Šindelář.

 

foto: Jakub Šindelář
foto: Jakub Šindelář


foto: Jakub Šindelář
foto: Jakub Šindelář


Marek Knytl hardflip. / foto: Jakub Šindelář
Marek Knytl hardflip. / foto: Jakub Šindelář


Kiko Nguyen heelflip. / foto: Jakub Šindelář
Kiko Nguyen heelflip. / foto: Jakub Šindelář