Bratislavská spojka: Slovenské video Without Name

Vydáno: 28.01.2013

Před časem jsme vám představili trailer na nové video Miloslava Šályho, aka Drewka, s názvem Without Name. Video je komplet natočeno v Bratislavě a jezdí v něm Lukáš Karásek, Miro Bodiš, Miloslav Šály, Adam Tran, Roman Lišivka, Andy Suchan, Ivan Kaley, Braňo Mrváň a Marek Zápražný.


 


Původní plán byl točit v kuse dva roky a dát dohromady klasické video. Tedy tradiční scénář ve smyslu pár profilů a jako bonus nějaký friends mix. Ale člověk plánuje a věci se mění za pochodu. Ne nadarmo koluje vtip, že jestli chcete Boha rozesmát, řekněte mu o svých plánech. Díky změnám spatřilo světlo světa toto bezjmenné video, původem z Blavy a s příchodem zimy si Drewko řekl, že to půjde ještě hůř. Myšlenka přerostla v činy a jednoho dne začal skládat video dohromady z nastřádaného materiálu.


 


Ve videu jezdí bratislavští lokálové, kteří se snaží skejtovat na kapku netradičních spotech. Vše ve stylu, že i obyčejná ulice dokáže poskytnout podmínky pro kvalitní sérku nebo trik. Video Without Name není přehlídkou mega nadupaných technických komb, spíš v něm jde o pohodu, se kterou je skateboarding spjatý od samého začátku.


 WITHOUT NAME VIDEO from Miloslav Saly on Vimeo.